فهرست
عملکرد بیل در آنوئتا: یک گل و دیگر هیچ
عملکرد بیل در آنوئتا: یک گل و دیگر هیچ

عملکرد بیل در آنوئتا: یک گل و دیگر هیچ

آی اسپورت- در دقیقه 61 بازی رئال مادرید مقابل رئال سوسیداد در آنوئتا بود که ایسکو یکی از آن کارهای فریبنده‌اش را انجام داد که به خاطرش لقب جادوگر را به او داده‌اند. پاسی فوق‌العاده و استثنایی پست دفاع سوسیداد که به بیل رسید، البته بعد از دوندگی دیدنی ستاره ولزی که سرعتش در آن صحنه به 35 کیلومتر بر ساعت رسید و تنها دو تماس با توپ برای کنترل آن احتیاج داشت و در نهایت توانست توپ را وارد دروازه رولی کند.

این گل گلی بود که بیشتر از این که برای تیمش اهمیت داشته باشد، برای بالا بردن روحیه و انگیزه خود او مهم بود. روند بازی رئال این طور نشان می‌داد که برای بردن نیازی به این گل بیل نداشت، هرچند که گلش خیال همه را راحت‌تر کرد، اما بیتشر از تیم این گل به سود خودش بود.

این گل باعث شد تا کسانی که به حضور او در ترکیب اصلی تیم انتقاد می‌کردند کمی آرام بگیرند. تا قبل از آن گل بازی این بازیکن تاثیر زیادی در تیمش نداشت و آمارش هم آمار ویژه‌ای نبود: 19 پاس سالم، 6 پاس از دست رفته، یک شوت به سمت دروازه که به چارچوب نرسید، ارسالی که هیچ کس از آن استفاده‌ای نکرد، دو تکل، یک بار پس گرفتن توپ از حریف، دو دریبل موفق، یک خطا که رویش انجام شد و یک آفساید. این آمار بیل در دیدار مقابل سوسیداد قبل و بعد از گلش بود.

این آمار نشان می‌دهد بیل با بازیکنی که همه از او انتظار دارند و باید در حد و اندازه‌هایش باشد فاصله زیادی دارد. هرچند این گل برای زیدان از یک نظر خوشحال‌کننده بود. او توانست بعد از بازی با لبخندی درباره این بازیکن صحبت کند و جمله‌ای که برای گفتنش انتظار زیادی کشیده بود را به زبان بیاورد:«گفته بودم».

سرمربی فرانسوی بارها و حتی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی هم از بازیکن ولزی‌اش حمایت کرده بود و بعد از بردشان و گلزنی او باز هم همین کار را کرد. هرچند که این را هم گفت که از او توقع بیشتری دارد.

زیدان گفت او توانایی‌هایی بیشتر از این دارد که از سرعت بالا استفاده کرده و دوندگی داشته باشد. دقایقا مشخصات کسی را داد که برنابئو منتظر است آن را ببیند. هواداران می‌خواهند عملکرد خوب و گلزنی او تداوم داشته باشد. حالا همه چیز به خود بیل بستگی دارد، گلش در آنوئتا هم می‌تواند شروعی برای اوج گرفتن او باشد و هم می‌تواند برای مدتی انتقادات را ساکت کند و دوباره به دست فراموشی سپرده شده و انتقادات شروع شود.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-20 20:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر