فهرست
راه تمدید کی‌روش؛ خانواده را به ایران بیاورید
راه تمدید کی‌روش؛ خانواده را به ایران بیاورید

راه تمدید کی‌روش؛ خانواده را به ایران بیاورید

آی اسپورت – یکی از مهم ترین نکته های مصاحبه دیشب سرمربی تیم ملی با برنامه نود، تکذیب شایعه خداحافظی کی روش از دنیای مربیگری بعد از جام جهانی. او درباره این موضوع به عادل گفت:" «من گفتم بعد از جام جهانی نیاز به تفکر مجددی دارم. همیشه فوتبال فراتر از خانواده ام بوده و الان فکر می کنم زمان آن است خانواده ام بالاتر از فوتبال باشند. حق خانواده ام است که این کار را کنم.» وقتی عادل گفت پس قراردادتان را با ایران تمدید نمی کنید؟ پاسخ داد: «نمی دانم. شکی ندارم اگر بمانم باید خانواده ام را به اینجا بیاورم.»

توضیح آی اسپورت: در ادامه خبر سایت خبرآنلاین باید به این نکته اشاره کنیم که هنوز معلوم نیست رابطه کی روش با تاج و همکارانش چگونه است و آیا این رابطه که هر لحظه تغییر می کند امکان ادامه همکاری طرفین بعد از جام جهانی را خواهد داد یا نه. از طرف دیگر شاید اگر بخواهیم نگاه بدبینانه به ماجرا داشته باشیم ممکن است نتایج تیم ملی در جام جهانی طوری رقم بخورد که کی روش و فدراسیون ترجیح دهند دیگر در کنار هم نباشند. البته این فقط یک نگاه بدبینانه است و با توجه به توانایی های سرمربی تیم ملی، خیلی ها امیدوارند که قرارداد او بعد از جام جهانی هم تمدید شود البته به شرطی که خانواده جناب کی روش حاضر به زندگی در ایران شوند.

 

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-12-05 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
دور اول انتخابات سال هفتاد و شش به جناب خاتمی به خاطر عدم شناخت کافی رای ندادم اما در دور دوم عمدا رای ندادم چون دیگر دوست نداشتم بیش از آنچه می دیدم زجر بکشد.

بعد از جام جهانی لطفا برو اقا
***
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
به کیروش میگی برو!تو و امثال تو روی هم ده درصد هم حساب نمیشید.پس قد گلیمت پاهات رو دراز کن.
۲
کوهیار
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
الان مثلا این چه ربطی داشتن به هم..... بعد خاتمی هر دو دور ه با اقتدار برد حالا چون شما رای ندادی نباید رئیس جمهور میشد دموکراسی یعنی رای اکثریت نه فرد..
۱
dadgar
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
اتفاقا هواداران لیگ ایران مخصوصا پرسپولیس عز بودن این آقا زجر میکشن,ایشون که داره مثل یک مربی قهرمان جهان حتی بیشتر پول میگیره و برای اینکه به بقیه بگه بهم سخت میگزره هر از گاهی از خواب بلند میشه و یه بامبول جدید میسازه تا افکار رو منحرف کنه که این یکی رو فقط از فرگوسن یاد گرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر