فهرست
هدف بزرگ برانکو
هدف بزرگ برانکو

هدف بزرگ برانکو

آی اسپورت –بعد از باخت سنگین سرخپوشان مقابل الهلال عده ای فکر می‌کردند که تیم برانکو وارد یک بحران شود اما این مربی با جمع کردن به موقع تیمش هنر خود را در این زمینه نشان داد. برانکو در این مورد  می‌گوید: «شکست تلخی بود و ضربه روحی سنگینی به تیم زد. در آن مقطع من سخت نگران وضعیت روحی بازیکنان بودم . بعد از بازی رفت با الهلال در فاصله 3 روز باید به اهواز می‌رفتیم تا با استقلال خوزستان بازی کنیم. آن هم در شرایطی که حریف به دنبال احیای خود بود. شاید اگر آن مسابقه را نمی‌بردیم شرایط خیلی سخت می شد. بعد از آن با یک روحیه خوب به عمان رفتیم و بعد از بازی خوبی که در عمان انجام دادیم به لیگ برگشتیم و با قدرت بیشتری بازی‌های خود راادامه داده و به قهرمانی نیم فصل رسیدیم.»

برانکو هنوز بابت عملکرد ضعیف برخی بازیکنانش در دیدار رفت با الهلال و همچنین ضربه روحی که مهدی طارمی به پرسپولیس زد ناراحت است: «خیلی بد است که دو روز مانده به بازی با الهلال به ما می‌گویند بهترین بازیکن تیم‌تان محروم است. این اتفاق ضربه روحی شدیدی به تیم زد و مشکلات‌مان را چند برابر کرد. در کنار این مسئله برخی بازیکنان در این مسابقه نتوانستند انتظارات‌مان را برآورده سازند و این برای من خیلی ناراحت کننده بود.»

پرسپولیس حالا فقط یک هدف دارد و آن قهرمانی در آسیاست، این هدف بزرگی است که برانکو مقابل تیمش قرار داده : «جرا پرسپولیس نباید با من قهرمان آسیا شود. ما در فصل قبل چوب کم تجربگی‌مان را خوردیم و مقابل تیمی حذف شدیم که هر سال حداقل تا مرحله نیمه‌نهایی پیش می‌آید. مقابل این تیم 4 بازی انجام دادیم و فقط در یک بازی بازنده شدیم که دلیل آن را گفتم. در این فصل بازیکنان ما با تجربه خیلی بیشتری وارد مسابقات آسیایی می شوند و هدف اصلی‌مان هم قهرمانی است. قهرمانی در هر سه جامی که در آن شرکت داریم.» البته پرسپولیس دیروز جام حذفی را از دست داد

برانکو نمی‌تواند تیمش را تقویت کند اما از این موضوع ناراحت نیست و می‌گوید: «با شرایط موجود کنار آمده‌ایم. البته باشگاه امیدوار است محرومیت تابستانی ما لغو شود و اگر این اتفاق رخ دهد می‌توانیم برای مرحله حذفی آسیا تیم را تقویت کنیم. از خرید‌های این فصل‌مان؛ شجاع، شایان، منشا، بشار و آدام خیلی راضی هستم و احساس می کنم هیچ کمبودی نداریم. حتی اگر من همین امروز هم از پرسپولیس بروم این تیم تا چند سال دیگر هم نیازی به تقویت نخواهد داشت چرا که من بهترین میراث را برای مربیان بعدی می‌گذارم.شما ببینید در هر پست ما یک بازیکن با تجربه با سن تقریبا 30 سال و بازیکن 25 سال و حتی کمتر داریم. در این شرایط هواداران می‌توانند به آینده تیم بسیار امیدوار باشند.»

 

روزنامه هفت صبح

 

۱۲ ۱۴  
آی اسپورت
2017-12-20 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
ناشناس
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۸
نه الهلال تضعیف شده نه تیم‌های چینی و ژاپنی پرسپولیس هم محروم شده پس یکم خیالبافی نیست ؟
۸ ۱
بابک
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷
تنها با وجود یه طارمی آماده و بی حاشیه میشد به قهرمانی در آسیا امیدوار بود، طارمی هم که میره این فصل، و حتی اگه بمونه دیگه اون طارمی گذشته نمیشه...علیپور و منشی هم نمیتونن بازیایی که گره میخوره رو در بیارن...قهرمانی تو آسیا فصل پیش ممکن بود که نشد
لنگ سوراخ تهران
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۳
خخخخخ جک قشنگی بود قهرمانی آسیایی لنگ آخه آسیا که سلطانی فر تاج و داورهای ایرانی نداره
... ام جیگرم
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳
به کوری چشم گروهک دوپینگی و رانتی شیشتقلال برای دومین بار بر بام آسیا خواهیم ایستاد
۵ ۳
لنگپولیس
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
دومین بار؟ بام آسیا؟ فازت چیه داداچ؟
ناصر
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
شما بگو دهمین بار ... هر کی هر کیه داداش ... راحت باش ...
تاج آسیا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
پرسپولیس هیچوقت قهرمان آسیا نشده. لااقل رسماً و علناً دروغ نگید.
جام در جام هم که بین قهرمانان جام های حذفی بود و ربطی به جام باشگاه های آسیا نداشت.
Sina
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۹
اونجا دیگه فغانی و ترکی داور نیستن حواستون هس ؟ پیام حیدری هم نیس داداچ
666666
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
راست میگی اینا اونجا نیستن ک مغرضانه قضاوت نکنن و نتیجه فقط در زمین سبز فوتبال مشخص میشه بلکه داور عرب عمانی میگذارن ک مثل خورشیدی و جهانبازی و صالحی سرمون رو تو زمین ببرن یا برای بازیهای بعدی محروممون کنن(باتوجه ب کارت زردهایی ک ب ناحق میدن).
۳
666666
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۴
در ضمن فغانی و ترکی با توجه ب خوب قضاوت کردنشان فیفا اونها رو ب تورنمنت های مهم مثل جام جهانی یا جام کنفدراسیون ها دعوت میکنن.
برعکس خورشیدی و صالحی و جهانبازی
۱
ali
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
از اون تیترهای تسکینی هستا!! با گل افساید پیکان و پنالتی معروف بشار رسن به زور تا 8 تا اومدن،بعد تیتر قهرمانی آسیا زدن!!! پارسال که زحمتش افتاد با قشقایی، امسالم که صنعت نفت!
شما تا چارتای همین ایران بیا، فینال آسیا پیش کش!!!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۸
خخخخخخخخ. خخخخخخخخخخخ. تیتر به درد مجله خط خطی میخورد
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
به عنوان یه تاجی واقع بین امیدوارم پرسپولیس به عنوان اولین تیم ایرانی قهرمان اسیا بشه البته ما هم یه قهرمانی چهارجانبه داریم و به خاطرش سه تا ستاره زدیم به امید اهل بیت امسالم ستاره چهارمو میزنیم
۳ ۱
علی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
وقتی اسپاسرت دزده، مدیر عامل باشگاهت کلاه برداره، بازیکن ستاره تیمت سند سازی میکنه و پول می پیچونه، از تو هوادارش جعل هویت "سعید از خوزستان" کمترین کاری هست که انتظار میره!
جماعت دزدا، اینترنتی جیب ما رو نزنین شانس اوردیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر