فهرست
مهاجم پرسپولیس شانسی برای ماندن ندارد
مهاجم پرسپولیس شانسی برای ماندن ندارد

مهاجم پرسپولیس شانسی برای ماندن ندارد

آی اسپورت – آرمان رمضانی در ابتدای فصل با نظر مستقیم یحیی گل‌محمدی از سایپا به پرسپولیس منتقل شد. مهاجم بلندزنی که در همان ابتدای کار نیز با توجه به جذب عیسی آل‌کثیر و خصوصیات مشابهی که از لحاظ نوع و سبک بازی با هم داشتند، انتقالش کمی عجیب به نظر می‌رسد اما به هرحال یحیی او را خواست و این بازیکن هم جذب شد و البته هم نتوانست نظر گل‌محمدی را در ادامه کار جلب کند.

به هر ترتیب و به هر دلیلی آرمان رمضانی رفته رفته به نیمکت نشین ثابت تیمش تبدیل شد تا به رغم محرومیت آل‌کثیر، کادر فنی پرسپولیس هیچ وقت به اندازه آل کثیر و مهدی عبدی فرصت حضور در میدان را به عنوان بازیکن ثابت و اصلی به رمضانی ندهد و این بازیکن امروز از یک بازیکن ذخیره به بازیکنی سکو نشین نیز تبدیل شده است!

گویا یحیی گل‌محمدی می خواهد این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار تیم‌هایی قرار داده تا نفرات مورد نظر خود را از آن تیم ها جذب کند. با توجه به اضافه شدن مهدی ترابی و پایان محرومیت آل‌کثیر در روز دوازدهم فروردین، رمضانی عملاً شانسی برای حضور در ترکیب اصلی و حتی بازیکن ذخیره ندارد و به همین دلیل در لیست نفرات مازاد گل‌محمدی جای خواهد گرفت اما از آن جایی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، احتمال انتقال قرضی او بیشتر است.

۲    
آی اسپورت
2021-02-13 14:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر