فهرست
رحیمی: جذب بازیکن را شروع کردیم و از دایی خواستیم به ما کمک کند/ شاگرد افشارزاده هستم
رحیمی: جذب بازیکن را شروع کردیم و از دایی خواستیم به ما کمک کند/ شاگرد افشارزاده هستم

رحیمی: جذب بازیکن را شروع کردیم و از دایی خواستیم به ما کمک کند/ شاگرد افشارزاده هستم

آی اسپورت - علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خبر از آغاز یارگیری در باشگاه پرسپولیس می دهد. او در مصاحبه امروزش با آی اسپورت گفت: علی دایی هم در دوران نقل و انتقال کنار وی خواهد بود.
مصاحبه رحیمی را بخوانید:

*جلسه خوبی را با وزیر ورزش برگزار کردیم . لازم بود تا با اعضای هیات مدیره به دیدار وزیر ورزش برویم و از نظرات ایشان استفاده کنیم اما درباره چکیده آن باید بگویم که ترکیب خوبی برای هیات مدیره پرسپولیس در نظر گرفته شده و تلاش ما هم این است که قانون رعایت شود تا کسی دچار مشکل نشود چرا که شرایط باشگاه را در این وضعیت می‌دانید.

 *ما به دنبال اجرای دقیق مقررات هستیم و شفاف‌سازی هم باید به خوبی انجام شود. مهم‌ترین بحث جلسه ما با وزیر ورزش درباره ترکیب هیات مدیره بود و وزیر ورزش تاکید داشت که باید احترام هیات مدیره حفظ شود. مدیرعامل فقط مجری مصوبات هیات مدیره است و من هیچ کاری را بدون هماهنگی با اعضای هیات مدیره انجام نمی‌دهم.

*من رشته اصلی‌ام فوتبال بود اما 17 سال در هندبال فعال بودم. کسانی که تحصیلات ورزشی دارند همه رشته‌های ورزشی را باهم کار کرده‌اند. شما به ترکیب هیات مدیره استقلال و پرسپولیس نگاه کنید؛ مطمئن باشید این اعضا کارهای مثبتی انجام می‌دهند. وقتی اقایان گودرزی و خادم برای این دو باشگاه اینقدر فعالیت می‌کنند بی‌انصافی است اگر بگوییم نگاه مثبتی به فوتبال ندارند. به نظر شما امیر خادم فقط یک کشتی‌گیر است؟! او برای این کشو رافتخار آفرین بوده وباید از ظرفیت‌های ایشان استفاده کرد.

*اقداماتمان را برای جذب بازیکن شروع کرده‌ایم اما باید قبول کرد که رابطه خیلی از اهالی فوتبال با علی دایی بهتر از من است و به همین دلیل من از علی دایی درخواست کردم که در این زمینه به ما کمک کند اما قاطعانه می‌گویم که تا با کسی قرارداد نبندیم نام او را اعلام نمی‌کنیم.

* افشارزاده در اصفهان مدیرکل تربیت بدنی بود و من افتخار شاگردی او را داشته و هنوز هم دارم و وظیفه من بود که به دیدار ایشان بروم. من در باشگاه قبلی‌ام که بودم هیچ گاه با مدیرعاملان رقیب بحث نداشتم و رابطه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خوب بود و بهتر هم می‌شود.سعی می‌کنیم برای مشکلات باشگاه راه‌حل پیدا کنیم و به دنبال این هستیم که هوادارانمان خبرهای خوبی بشنوند.

     
آی اسپورت
2014-05-20 09:58:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر