فهرست
لیست بازیکنان مد نظر فن خال برای فصل آینده
لیست بازیکنان مد نظر فن خال برای فصل آینده

لیست بازیکنان مد نظر فن خال برای فصل آینده

آی اسپورت - لوئی فن خال، سرمربی جدید منچستر یونایتد، لیستی از بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده را به مسئولان منچستر یونایتد ارائه کرد. این لیست شامل هشت بازیکن است که منچستر در فرصت چند ماهه ی نقل و انتقالات تابستانی باید برای به خدمت گرفتن آن ها اقدام کند.

سرمربی با تجربه و پرافتخار تیم ملی هلند، دیشب پس از مدت ها به عنوان مربی فصل آینده ی منچستر یونایتد معرفی شد و قرار است قراردادی سه ساله با این باشگاه به امضا برساند.

ظاهرا فن خال 62 ساله از زمان نهایی شدن قراردادش با منچستر تا بعد از ظهر دوشنبه که رسما به عنوان سرمربی یونایتد معرفی شد، روزهای پرکاری را پشت سر گذاشته و لیستی از بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده را تهیه می کرده است.

این لیست به اد وودوارد مدیر اجرایی منچستر یونایتد تحویل داده شده و او باید برای به خدمت گرفتن بازیکنان مورد نیاز فن خال، مذاکرات را آغاز کند.

گفته می شود این لیست شامل بازیکنانی مانند ویلیام کاروالیو، توماس مولر، مارکو رویس، لوک شاو، تونی کروس، کوین استروتمان، متس هوملس و ادینسون کاوانی است.

از مدت ها پیش گفته می شد، منچستر یونایتد قصد دارد 200 میلیون پوند در فصل نقل و انتقالات تابستانی هزینه کند؛ البته به نظر می رسد گلیزرها این مبلغ را به عدد 150 میلیون پوند نزدیک کرده اند.

     
آی اسپورت
2014-05-20 10:21:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر