فهرست
رابطه عاطفی سرمربی تیم‌ملی‌ و بازیکنان/کی روش: خط زدن ۵ نفر برایم سخت است
رابطه عاطفی سرمربی تیم‌ملی‌ و بازیکنان/کی روش: خط زدن ۵ نفر برایم سخت است

رابطه عاطفی سرمربی تیم‌ملی‌ و بازیکنان/کی روش: خط زدن ۵ نفر برایم سخت است

آی‌اسپورت‌ ـ  28 بازیکنی که در اردوی اتریش حضور دارند در یک نقطه مشترکند، آنها در حال حاضر ذهن خود را در اختیار کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ قرار داده و به او دل بسته اند. این چیزی است که کی‌روش در مصاحبه اخیرش به آن اشاره کرده و تاکید کرده برایش سخت است از جمع ملی‌پوشان کسی را خط بزند.

کی‌روش می‌ گوید: \"اگر قوانین اجازه می‌ داد همه را با خود به جام‌جهانی می‌ بردم\" و در جای دیگر از مصاحبه تاکید می‌ کند گاهی شب ها از خواب می‌ پرد و  نمی‌ داند چگونه از این 28 نفر 5 نفر را خط بزند.
این نشان می‌ دهد که سرمربی تیم‌ملی‌ ایران رابطه عمیقی با بازیکنان برقرار کرده و به شدت به آنها امیدوار است. بازیکنانی که با تعاریفی مثل از خود گذشته و شجاع و فداکار از سوی کارلوس کی‌روش مورد تمجید واقع شده اند. بخش مهمی از حرف های کی‌روش اینجایی است که او در انتقاد از سیستم فوتبال ایران توسعه نیافتگی موجود را عامل درجا زدن بازیکنان فوتبال ایران می‌ داند.

کی‌روش گفته است: \"بازیکنان فوتبال ایران دوست دارند پیشرفت کنند و دوست دارند بازیکنان بهتری شوند و آنها می خواهند سخت کار کنند و رشد و پیشرفت داشته باشند و این برای من بسیار غیرمنصافه و دردناک است که گاهی اوقات مطبوعات از بازیکنان انتقاد می کنند، چرا که این واقعا تقصیر بازیکنان نیست و این سیستم است که به آنها اجازه بهتر بودن را نمی دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-20 10:46:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر