فهرست
مرد پرتغالی علیه حاکمیت فوتبال ایرانی/ آنها هستند چیزی هم تغییر  نمی‌ کند
مرد پرتغالی علیه حاکمیت فوتبال ایرانی/ آنها هستند چیزی هم تغییر نمی‌ کند

مرد پرتغالی علیه حاکمیت فوتبال ایرانی/ آنها هستند چیزی هم تغییر نمی‌ کند

آی‌اسپورت‌ ـ مطالعه مجدد مصاحبه سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران پر از نکات جالب و خواندنی را به چشم می‌ آورد جایی که آقای سرمربی در این گفت‌وگو به تندی به افکار هدایت کننده فوتبال ایران می‌ تازد. کی‌روش در مصاحبه امروزش از آدم هایی که دوست ندارند او در ایران بماند انتقاد می‌ کند و البته آدرس هایی را هم می‌ دهد تا بدانیم مشکل از سمت کیست؟ سرمربی تیم‌ملی‌ می‌ گوید: روند تفکر باید در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تغییر کند.
او سپس به مربیان ایرانی طعنه می‌ زند و می‌ گوید: اینکه بازیکنان می‌ گویند اردوی تیم‌ملی‌ بهترین اردوهای زندگی شان بوده خوشحالش نمی‌ کند و عمیقا برای فوتبال ایران متاسف است که بازیکنان در دوره های قبلی طوری تمرین نکرده اند که این اردو برایش خیلی عجیب و غریب جلوه نکند.
کی‌روش همچنین گفته است فوتبال ایران مدام در حال درجا زدن است در حالی که همه کشورهای اطراف روند رو به صعود دارند. او می‌ گوید: ما احتیاج به استادیوم های بهتر، زمین های تمرین و امکانات بهتر و البته مربیان بهتری داریم. اما ظاهرا حرف های من باعث آزار افرادی است که در فوتبال ایران حضور دارند. البته برای من این مسئله مهم نیست چون بالاخره یک نفر باید این صحبت ها را مطرح کند ...
جملات آخر کی‌روش هم در این زمینه جالب است. او افرادی که مانع پیشرفت فوتبالیست های ایرانی می‌ شوند شایسته مجازات می‌ دانند و به آنها طعنه می‌ زنند که باید بعدا پاسخ وجدان خود را به علت هدر رفتن استعداد فوتبال ایران بدهند! آیا فوتبال ایران در نهایت از افرادی که کی‌روش اسم برده خالی می‌ شود ما که خیلی امیدوار نیستیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-20 11:32:10
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۳۸
بنده خدا نمیدونه اون بازیکنانی که از این اردو تعریف میکنند برای پاچه خواری بوده و بس و وقتی کیروش رفت چه حرفایی که پشت سرش نمی زنند،
سعید
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
خیلی مردی کیروش...یه سری بی سواد دارن تو ایران مربیگری میکنن...کسایی که هفته ای یکبار هم فوتبال روز دنیارو نمیبینن...کسایی که خیلین!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر