فهرست
مدیران تراکتورسازی خطاب به پرشور‌ها بیانیه دادند / نگران نباشید؛ همه چیز درست می‌شود
مدیران تراکتورسازی خطاب به پرشور‌ها بیانیه دادند / نگران نباشید؛ همه چیز درست می‌شود

مدیران تراکتورسازی خطاب به پرشور‌ها بیانیه دادند / نگران نباشید؛ همه چیز درست می‌شود

آی اسپورت – یک ماهی از جدایی تونی اولیورا از تراکتورسازی می‌گذرد و همچنان تبریزی‌ها دنبال این هستند تا مربی جدید خود را انتخاب کنند. یک روز از دراگان حرف می‌زنند و یک روز برانکو را علم می‌کنند و روز دیگر تروسیه. خلاصه قطاری از اسم‌ها در این چند وقت مطرح شده است، اما دریغ از معرفی مربی.

این امروز و فردا کردن‌ها به قدری فرسایشی شده است که پرشورهای تبریز را نگران کرده است.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی که نگرانی تبریز را درک کرده‌اند، امروز با بیانیه‌ای سعی کرده‌اند تا خیال طرفدارانشان را راحت کنند.

متن بیانیه خطاب به طرفداران تراکتورسازی به شرح زیر است:

نسبت به تلاش و کوشش باشگاه جهت انتخاب سرمربی تیم اعتماد نموده و مطمئن باشند آنچه برای مدیریت باشگاه از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است، آوازه بلند تراکتور و دوستاران آن می‌باشد و چنانچه تاکنون سرمربی تیم انتخاب نشده صرفا به خاطر حساسیت و دقت در انتخاب بهترین سرمربی است که درشان تیم تراکتور و هواداران فهیمش باشد.

در این برهه حساس و مسئولیت خطیر آنچه مسلم و ضروری است آگاهی و هوشیاری در مقابل شیطنت برخی افراد سود جو و بدخواه است که با دامن زدن به بعضی شایعات و انتشار اخبار کذب و ایجاد حواشی قصد تحریک و تهییج احساسات پاک هواداران را در جهت اعمال فشار و هجمه علیه باشگاه و مدیریت داشته و با مقابل هم قراردادن هواداران و باشگاه به منافع خود که همانا عدم موفقیت تیم و بر هم زدن میانه هوادار و باشگاه است برسند.

این افراد با معرفی خود به عنوان هوادار متعصب و دلسوز از هیچ کوشش برای ضربه زدن به تیم دریغ ننموده و با صدور بیانیه‌ای کاذب با عنوان بیانیه مشترک هواداران اقدام به شایعه پراکنی و ایجاد حاشیه و دلسردی و تفرقه میان تماشاگران می‌نمایند.

آیا مطرح نمودن بعضی مسایل با آب و تاب فراوان در این مقطع زمانی که تیم در سه جبهه لیگ بر‌تر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بایستی مبارزه کند ضربه به تیم و هواداران نیست، آیا طرح این مسئله در اصل با قضییه فوتبال حرفه‌ای مرسوم در جهان که همه به دنبال آن هستند و همانا پیشرفت و موفقیت تیم و کسب نتایج و عناوین قهرمانی ملاک و معیار است و هواداران نیز از این اصل استقبال می‌کنند منافات ندارد؟

هواداران فهیم اطمینان داشته باشید این افراد سودجو و فرصت طلب و بدخواه همواره با استفاده از حربه‌های مختلف درصدد سردرگمی هواداران بوده و با توجه به اینکه تنها راه موفقیت خود را ایجاد اختلاف و تفرقه و تقابل باشگاه و هوادار می‌دانند و به هر نحو ممکن می‌خواهند به مقاصد شوم خود برسند که در این میان انتظار می‌رود هواداران فهیم همچنان با صبر و درایت خود بسان همیشه حامی باشگاه بوده و مدیریت را برای انتخاب بهترین گزینه ممکن برای سرمربیگری تیم یاری نمایند تا به لطف خدا در فصل جاری شاهد بهترین عملکرد با حضور و حمایت شما عزیزان باشیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-20 11:48:18
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
حالا خوبه این همه هم دقت میکنن و هنوز نیم فصل نشده مربی عوض میشه
-
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
تیمی کوچک که هیچ افتخاری کسب نکرده اما ادعای بزرگی میکند آنهم با لطف عربده کشی وتوهین به دیگران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر