فهرست
سیمئونه: کاستا هنوز فرصت زیادی برای ریکاوری دارد
سیمئونه: کاستا هنوز فرصت زیادی برای ریکاوری دارد

سیمئونه: کاستا هنوز فرصت زیادی برای ریکاوری دارد

آی اسپورت - دیگو سیمئونه، سرمربی تیم اتلتیکو مادرید، با وجود اظهارات پزشکان باشگاه اتلتیکو مبنی بر ناممکن بودن رسیدن کاستا به فینال رقابت های لیگ از اظهار نظر در مورد شرایط این بازیکن خودداری کرد.

کاستا 16 دقیقه پس از آغاز بازی پایانی اتلتیکو مادرید در لالیگا، برابر بارسلونا، به دلیل مصدومیت با چشمانی گریان از زمین خارج شد.

باشگاه رسما اعلام کرد، کاستا به فینال لیگ قهرمانان نخواهد رسید؛ اما دیگو سیمئونه اعتقاد دارد، کاستا هنوز هم می تواند در زمان باقیمانده به ریکاوری بپردازد.

سیمئونه در جمع خبرنگاران گفت:\"هنوز روزهای زیادی تا فینال لیگ قهرمانان در پیش داریم و خیلی زود است، در مورد نرسیدن کاستا، بحث کنیم.

در مورد مصدومیت کاستا و آردا، چیزی نمی گویم و تا پایان این هفته صبر می کنم. در غیر اینصورت بازیکنان جایگزینی را به جای آن ها به میدان خواهم فرستاد.

مشخص است که ما قصد نداریم به بازیکنانی که 80 درصد آماده اند، بازی بدهیم. این دیدار برای بازیکنانی است که کاملا آماده هستند.

با انگیزه ی زیادی به استقبال رئال خواهیم رفت. بازی سختی در پیش داریم.

روز شنبه با 100 درصد آمادگی و تمرکز پا به میدان خواهیم گذاشت. مطمئن هستم بازیکنانم مثل همیشه پاسخ اعتمادم را خواهند داد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-20 12:09:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر