فهرست
دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی
دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی

دعوا ادامه دارد / کی روش علیه رحمتی و عقیلی

\"من سعی کردم بازیکنان شجاع را برای تیم ملی انتخاب کنم،کسانی که منافع شخصی شان را مقدم بر منافع ملی نمی دانند.\"

انگار قرار نیست دعوای کی روش و رحمتی تمام شود. به همان اندازه که رحمتی اقداماتی آنچنانی را انجام می دهد، سرمربی پرتغالیِ تیم ملی هم بی توجه به موقعیت حساسش حاضر جوابی می کند و به تحرکات آنها واکنش نشان می دهد.

سرمربی تیم ملی ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال یک بار دیگر از جام جهانی گفت و افرادی که منافع شخصی شان را به منافع ملی ترجیح دادند. او خیلی محسوس به  رحمتی و البته هادی عقیلی اشاره کرد.

کروش همچنین در ادامه در خصوص لیست 23 نفره و نهایی تیم ملی افزود: یکی از دغدغه های اصلی من برای انتخاب 28 بازیکن این بود که بتوانم بازیکنان شجاعی را برای تیم ملی انتخاب کنم. کسانی که به تیم ملی فکر می کنند نه به خودشان و همینطور منافع شخصی شان را مقدم بر منافع تیم نمی دانند و این شروعی قدرتمندانه برای حرکت ما به سمت موفقیت در جام جهانی است و از همین جا باید این مسئله را به همه هواداران فوتبال ایران اعلام کنم که من کابوس انتخاب 23 بازیکن از میان این 28 بازیکن را می بینم و برای من این کابوس آغاز شده و بعضی از شبها این فکر به سراغ من می آید که چگونه  میتوانم 23 بازیکن را از میان 28 بازیکن انتخاب کنم.

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود: از این فرصت استفاده کرده و اعلام می کنم که برخی مواقع شاهد نقطه نظرات پوچ و بی پایه و اساسی هستیم که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برد. می خواهم همین جا به همه هواداران اعلام کنم که این صحبتها بی اساس است و افرادی که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برند افرادی هستند که دغدغه موفقیت تیم ملی ایران را ندارند و آنها هیچگاه از موفقیت تیم ملی ایران خوشحال نمی شوند. به عبارت دیگر باید بگویم که ما نیز تراوش های این ذهن های مسموم را احساس می کنیم و ایمان داریم که اکثریت هواداران این ذهن ها را می شناسند و این صحبتها برای آنها آشنا است و توجهی به آن ندارند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-20 12:35:43
نظر دهید
۱ نظر
ervdfrgvb
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
کارت درسته مستر کیروش
واقعا دمت گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر