فهرست

پرسپولیس دغاغله را برای کجا می خواهد؟

آی اسپورت – مهدی دغاغله مهاجم خوزستانی موان که در نیم فصل دوم لیگ سیزدهم یکی از خوب های تیمش بود طی مصاحبه ای گفته می خواهد به پرسپولیس بپیوندد  و با علی دایی مذاکره کرده است.دغاغله گفته  به احتمال زیاد این انتقال انجام خواهد شد چرا که تا حدود زیادی با دایی به توافق رسیده است.
حال با فرض واقعیت این موضوع باید دو مساله را مطرح کرد.اول اینکه دغاغله از چه طریقی به پرسپولیس کانکت شده و او که تا الان نامش در هیچ کدام از گمانه زنی ها نبود و در هیچ کدام از لیست های  خرید دایی  نبود چطور  سر از پرسپولیس در خواهد آورد؟
نکته دوم اینجاست که پرسپولیس دغاغله را برای چه می خواهد؟او یک بال  یا وینگر است که البته توانایی بازی در پست مهاجم نوک را هم دارد  اما پرسپولیس در پست او بازیکنان زیادی دارد  و در ترافیکک این پست بود که فصل قبل نفرتی مثل غلامرضا رضایی و هادی نوروزی از جمع سرخ ها جدا شدند و میلاد غریبی به صورت قرضی به  تیم دیگری برود.
حالا باید دید سیاست دایی از جذب بازیکنی در این پست که البته جزو بهترین های لیگ هم نبوده چیست و این انتقال با چه هدفی انجام می شود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-05-20 12:41:17
نظر دهید

۳ نظر
آبی لجنی
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۱۵
حالتون گرفته شده که این همه ملت رو سرکار گذاشتین که لیست دایی فلانی و فلانی از همین اول کار ضدحال خوردید؟ خوب کسیکه این بازیکن را پسندی مسلمه که اول جاش رو خالی دیده باشه الان این دغاغله که روی زمین بازی میکنه در کنار عباسپور سرزن فوروارد رو تکمیل میکنند نمیکنند؟
-
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
جواب سئوالهاتون مشخصه. مدیر برنامه دغاغله آقای ع-س هست که اطلاعات معافی های فولاد رو به علی دایی داد و در قبال اون اطلاعات، با دغاغله قرارداد بستند
-
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
به جای مهاجم و دفاع هافبک بخر، هافبک دفاعی و طراح و کناری می خواهیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر