فهرست
احتمال حذف پارما از رقابت های لیگ اروپا به دلیل مشکل مالیاتی
احتمال حذف پارما از رقابت های لیگ اروپا به دلیل مشکل مالیاتی

احتمال حذف پارما از رقابت های لیگ اروپا به دلیل مشکل مالیاتی

آی اسپورت - روز یکشنبه باشگاه پارما پس از پیروزی برابر لیوورنو به عنوان آخرین تیم سری آ راهی دیدار های پلی آف برای حضور در رقابت های لیگ اروپا شد.

اما نام پارما در لیست تیم های اروپایی که می توانند در رقابت های یوفا به میدان بروند، دیده نمی شود. روز دوشنبه کمیته ی اقتصادی یوفا FIGC لیستی از تیم های دارای مجوز برای شرکت در رقابت های اروپایی را منتشر کرد که در این لیست نام پارما به دلیل عدم پرداخت مالیات دیده نمی شود.

تورینو رقیب پارما در راهیابی به رقابت های اروپایی این مجوز را کسب کرده و در صورتی که پارما نتواند رضایت کمیته ی ملی المپیک کشورش را کسب کند، باید در رقابت های فصل آینده جای خود را به تورینو بدهد.

پیترو لئوناردی، مدیر ورزشی باشگاه در بیان فعالیت های خود در مورد این مساله بیانیه ای را روی سایت رسمی باشگاه منتشر کرده است.

\"اشتباه می کردیم، چراکه بر اساس گفته ی کمیسیون FIGC 10 بازیکن در یک کمپانی دیگر داریم که آماده ی فروش هستند و مجوز اقتصادی یوفا را دارند.

در صورتی که بازیکنی 100 هزار یورو دستمزد داشته باشد و کمپانی80 هزار یورو به آن ها دستمزد داده باشد، پارما باید 20 هزار یوروی باقیمانده را بپردازد.

30 ژوئن 2014 کمپانی باید این تفاوت را خود می پرداخت که به دلایلی باشگاه پارما به جای آن ها این مبلغ را پرداخت کرد.

البته بارها ما مسئولان مالیاتی را از درستکاری خود مطمئن کرده بودیم.

اگر این مبلغ را پرداخت نمی کردیم بدون شک مشکلاتی برای باشگاه پیش می آمد و ما نباید به دلیل چنین کاری از حضور در رقابت های لیگ اروپا محروم شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-20 13:46:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر