فهرست
تیم ویلیامز ۲۰۱۷ ؛ والتری بوتاس و لنس استرول
تیم ویلیامز ۲۰۱۷ ؛ والتری بوتاس و لنس استرول

تیم ویلیامز ۲۰۱۷ ؛ والتری بوتاس و لنس استرول

آی اسپورت- تیم فرمول یک ویلیامز، والتری بوتاس و لنس استرول را به عنوان رانندهای ۲۰۱۷ معرفی کرد. استرول بعد از قهرمانی فرمول۳ و ۴ اولین حضور خود در فرمول یک را با تیم ویلیامز تجربه خواهد کرد. راننده ی کانادایی بعد از دو سال حضور در برنامه های توسعه و تست تیم های اسکودریا فراری و ویلیامز مارتینی فصل آینده جایگزین فیلیپه ماسا بازنشسته خواهد شد. آخرین حضور یک راننده ی کانادایی در فرمول یک، به سال ۲۰۰۶ برمی گردد، جایی که قهرمان جهان ژاک ویلنوو آخرین فصل حضور خود در فرمول یک را با تیم سائوبر تجربه کرد.

لنس استرول: فکر می کنم ویلیامز سرشار از تاریخ و سابقه است، و اعتقاد به آوردن راننده های با استعداد، در حال حاضر بخشی از این تاریخ است. این واقعا فوق العاده خواهد بود. بودن در ملبورن و حتی مونترال یک احساس استثنایی دارد. من از بودن در این ترکیب خوشحالم.

راننده ی فنلاندی ۲۷ ساله، والتری بوتاس با تمدید قرارداد خود برای فصل آینده، برای پنجمین سال پیاپی، در تیم ویلیامز حضور خواهد داشت. استرول سومین هم تیمی بوتاس در ویلیامز است (پاستور مالدونادو فصل ۲۰۱۳ و فیلیپه ماسا ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶) و بوتاس توانسته در این پنح سال، ۹ سکو را برای تیمش کسب کند.

     
آی اسپورت
2016-11-03 18:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر