فهرست
مدیر عامل صبا : با انتخاب مرفاوی به کسب سهمیه آسیا فکر می کنیم/برای صبا بودجه هشت میلیارد تومانی در نظر گرفتیم
مدیر عامل صبا : با انتخاب مرفاوی به کسب سهمیه آسیا فکر می کنیم/برای صبا بودجه هشت میلیارد تومانی در نظر گرفتیم

مدیر عامل صبا : با انتخاب مرفاوی به کسب سهمیه آسیا فکر می کنیم/برای صبا بودجه هشت میلیارد تومانی در نظر گرفتیم

آی اسپورت- جهان بینی مدیرعامل صبا شد؛ این خبری بود که دیروز باعث تعجب بسیاری از اهالی فوتبال شد، چرا که جهان بینی بین گزینه های مدیر عاملی صبا نبود، بلکه از اعضای هیئت مدیره باشگاه صبای قم و از کسانی است که قرار بود مدیر عامل را انتخاب کنند.

به هرحال جهان بینی انتخاب شده و گفتن این حرف ها فایده ای ندارد، همه مسئولین قم باید مدیرعامل جدید صبا را حمایت کنند تا اوضاع صبا بهبود پیدا کند و شرایط انتقال تمرینات به قم فراهم شود.

خبر دیگری نیز امروز از باشگاه صبا از سوی جهان بینی اعلام شد و آن این بود که صمد مرفاوی یک فصل دیگر مربی این تیم خواهد ماند.

پس از مشخص شدن مرفاوی به عنوان سرمربی تیم فوتبال صبای قم، مدیرعامل باشگاه صبا دراین خصوص برنامه به \"آی اسپورت\" گفته بود: سیاستی که در وزش استان وجود داشت و تصمیمی که دیروز در هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی باشگاه صبای قم گرفته شد، این بود از افرادی که سابقه سرمربی گری این تیم را در کارنامه داشتند استفاده کنیم.

نایب رییس هیئت مدیره باشگاه صبا یادآور شد: برای انتخاب سرمربی جدید، به تنهایی تصمیم نگرفته ام؛ با اعضای هیئت مدیره به جمع بندی رسیدیم و سه گزینه را مطرح کردیم، قرار بر این شد بنده با این گزینه ها صحبت و  نتیجه نهایی را اعلام کنم، که پس از صحبت دوساعته ای که دیشب با آقای مرفاوی داشتم نتیجه این بود که یک فصل دیگر ایشان در صبا بمانند.

جهان بینی درخصوص جزئیات قرارداد مرفاوی خاطر نشان کرد: قرارداد یک ساله و به صورت باز است؛ یعنی اگر نتیجه خوبی در فصل جدید گرفتیم مشکلی با تمدید آن نداریم و ضمنا تا آخر امشب قرارداد را نهایی می کنیم.

وی افزود: شرایط موجود باشگاه صبا را تقویت می کنیم و از تمامی ظرفیت های فوتبال استان از جمله بازیکنان باشگاه ها و نخبگان فوتبال استان قم، برای کمک به باشگاه صبا بهره می بریم.

مدیرعامل باشگاه صبا عنوان کرد: اولویت اول استقرار کامل تیم در قم و بستن تیمی مناسب و خوب است که بتواند در لیگ آینده جزء شش تیم بالای جدول باشد و از طریق جام حذفی سهمیه آسیایی را کسب کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم ادامه داد: بودجه هشت میلیاردی را برای فصل جدید در نظر گرفتیم و فکر می کنم با این مقدار بتوانیم نیازهای مربی تیم را برطرف کنیم و جوان گرایی که فصل های اخیر در صبا وجود داشت را ادامه دهیم.

جهان بینی با بیان این که استفاده تجربه کسانی که فصل گذشته مدیریت باشگاه را برعهده داشتند در دستور کارش قرارداده است، اظهار داشت: نگاه کلی هیئت مدیره و بنده این است که از افراد با تجربه برای بهبود اوضاع شرایط صبا کمک بگیریم تا صبا را از نابسامانی هایی که فصل گذشته داشت خارج کنیم.

وی درخصوص حفظ بازیکنانی که قراردادشان با تیم به اتمام رسیده است، تصریح کرد: این امر از وظایف مربی تیم است و هر بازیکنی را مربی جدید بخواهد، با آن ها وارد مذاکره می شویم و تلاشمان این است که چارچوب تیم را تا جایی که امکان دارد حفظ کنیم.

مدیرعامل صبای قم ابراز کرد: طبق لیست اولیه ای که آقای مرفاوی دادند، به جز دو، سه نفر با بقیه بازیکنان فصل گذشته صحبت می کنیم تا در تیم بمانند.

جهان بینی ادامه داد: سعی می کنیم لیست بازیکنانی که مربی تیم خواهد داد را فراهم کنیم و اگر مربی تیم احساس کند بازیکن بزرگی را می خواهد، با آن بازیکن یا بازیکنان وارد مذاکره می شویم.

جهان بینی درباره قطعی شدن آمدن تمرینات تیم فوتبال صبا به قم، اظهار کرد: قطعا این امر انجام خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم از برنامه های هیئت مدیره برای جذب تماشاگر در سال آینده گفت: با آموزشگاه ها و مدارس صحبت کرده ایم؛ از تیم های محلی و استانی استفاده خواهیم کرد؛ تسهیلات لازم در عبور و مرور تماشاگران به ورزشگاه یادگار امام(ره) و کارهایی را در کانون هواداران باشگاه صبای قم انجام داده ایم که تماشاگران بیشتری سال آینده به بازی های صبا بیایند.

     
آی اسپورت
2014-05-20 14:41:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر