فهرست
اگر برنامه داشته باشیم...
اگر برنامه داشته باشیم...

اگر برنامه داشته باشیم...

آی اسپورت- قهرمان مقتدر فصل پیش لیگ، یک نیم فصل دیگر را با اقتدار به پایان برد. پرسپولیس تیمی که در رقابتهای امسال حداقل در نیم فصل اول بیشترین فشارها را تحمل کرد هیچگاه از ریل موفقیت خارج نشد و شاید اتفاقاتی چون قضیه " طارمی گیت " و استعفای طاهری توانست تا اندازه ای سرعت پیشرفت این تیم را گرفت. اما وقتی تیمی با دانش و درایت و تجربه گره خورده بی گمان نباید هم هراسی داشته باشد که از دو پنجره نقل و انتقال محروم می شود و یا این که ستاره عراقی اش را به تیم ملی کشورش بدهد. پرسپولیسی ها به واقع عالی بودند .آنها بیشترین برد و کمترین باخت و بهترین خط دفاع و حمله و آقای گل و پاس لیگ را دارند. حالا روی نیمکت پرسپولیس دغدغه مصدومیت وجود ندارد و محرومیت هم، تیم را دچار اختلال نمی کند. آقای گل دو فصل اخیر اگر محروم شد یک آقای گل دیگر معرفی شده است.

 نگاهی به حرکات دلنواز تاکتیکی پرسپولیس بیافکنیم. در این تیم بازی به هر جهت وجود ندارد و وظایف مشخص است و تنوع تاکتیکی وجود دارد و مهمتر از همه بهانه ای نیست. همان بهانه هائی که امروز کمالوند و دیروز قلعه نوعی و.... بیان کردند. پرسپولیس یک تیم با برنامه و دارای قدرت بدنی استاندارد است و معدل گل زده و خورده اش حداقل در رده آسیا بی نظیر است. این پرسپولیس می تواند به راه خود ادامه دهد و شاید تنها حسرتی که اباقی مانده بی برنامگی هایی است که در سطح مدیریتی بر این تیم سایه افکنده است . این روزها  شاهد هستیم که جریمه های روز افزون چه بلائی بر سر پرسپولیس و دیگر تیمها می آورد و کسی نیست که بگوید چرا باید مدیران بلاهائی چون حکایت های گولچ و ژوزه و ... بر سر پرسپولیس بیاورند.

چرا تیمی که خوب بازی می کند و نتیجه می گیرد باید با بی مهری نسبت به بازیکنان و کادر فنی اش رو به رو شود؟ ماهینی کاپیتان دوم و مرد برتر دفاع چپ آسیا می گوید که هر وقت درخواست های مالی داشته اند از قضایای جریمه ها سخن گفته شد؟ چرا وقتی مشکلات بیشمار مالی داشتیم باز قراردادهائی چون گولچ بستیم؟ برانکو سه سال است که به ایران آمده است و سه مدیر عامل مختلف را به خود دیده است. پرسپولیسی ها خوب بازی می کنند و آمادگی خوبی دارند و به همت بزرگ مردی چون برانکو ایوانکوویچ و کادر فنی اش مقتدرانه به پیش می روند اما بی برنامگی برای عاشقان این تیم نگرانی می سازد کاش این گونه نباشد.

۱۳۲ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-12 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
سعید از خوزستان
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
صحبت های وزیر ورزش سابق گودرزی
استقلال 28 میلیارد هزینه کرد پرسپولیس 15 میلیارد!!!!!!!
حالا 61 میلیارد تومان دارایی گمشده پرسپولیس کجاست؟؟؟؟؟؟

در قبال اتفاقات و فجایع باشگاه پرسپولیس، سیاست رسانه‌های سرخ پوست! سکوت و بایکوت خبر و عبور با کمترین حساسیت ممکن است.

1_موضوع ژوزه و جریمه ۱۰ میلیاردی که چطور پرداخت شد؟!
2_موضوع اکراینی ها و گولچ که برای حق دلالی آمدند و رفتند!
3_موضوع دزدی طارمی و حالا موضوع اختلاس ...

هرکدام از این موضوعات اگر برای استقلال اتفاق می افتاد تا مدتها سوژه تیترها و حاشیه سازیهای این رسانه‌ها میشد....
Ava_86
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۶
جریمه ژوزه رو خواهشا به توان دو نرسونید منابع تهیه اشم مشخصه. تیمی که نزدیک ۵۰۰ هزار دلار از آسیا درامد داشت بلیط بازی های خونگی رو به بالاترین قیمت فروخت. هوادارام توی دونوبت کمکش کردند اسپانسر سامانه پیامکی هم بود. اختلاس هدایتی چه ربطی به پرسپولیس داره این بابا وقتی برا پولشویی خودشو چسبوند به تیم دهها کارخونه و ملک دارایی داشت یعنی قبلا پولا رو بالا کشیده بود برا شهرت اعتبار اومد کنار تیم همه هدفشم این بود تیم رو بخره تا بتونه رد پولا و وامها رو گم کنه شایددر چند سال اخیرم کارخونه هاش اسپانسر تیم بودن و موظف بود پول بپردازه. پرونده امثال گولچ هم زیاد غریب نیست هکلمه توزی و خیلی بازیکن خارجی بی مصرف دیگه استقلال به برکت پرداخت های فدراسیون حتی به مرحله صدور احکامم نرسیدن. در مورد قرار داد های میلیاردی بهتره مراجعه کنی به مصاحبه چند وقت اخیر نکونام که گفته بود برای حضور در استقلال اونم سه سال پیش وزارت قول ۶ میلیارد بهش داده بود. حتی امثالم کم خرج نکرده تیمی مثل استقلال به هر حال تا تیم های وطنی مدیریت دولتی دارن این اتفاقات رخ میده شما هم بهتره سوزشت از نتایج پرسپولیس رو به مافیا توهم و اختلاس ربط ندی
وحیدپرسپولیسی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
دکتر میدونم فشار قدرت و عظمت پرسپولیس باعث شده دست به چنین محمل بافی هایی بزنین و تعداد لایکها هم نشون میده سوزش بین اقلیت فراگیر شده .. حالا برسیم به جواب شما : هزینه با دارایی فرق داره و هزینه معمولا از محل دارایی انجام میشه ، 61 میلیارد "دارایی" ممکنه از محل درآمد اسپانسر ها بلیط فروشی حضور در مرحله نیمه نهایی آسیا و جوایز ای اف سی و همچنین حضور افراد خیری چون حسین هدایتی باشه.. "هزینه" از محل ردیف بودجه استصوابی سازمان تربیت بدنی و مجلس باشه که از قرار معلوم برای تیم شما امسال 31 میلیارد بوده و برای پرسپولیس چیزی حول و حوش 15-16 میلیارد.. درضمن هواداران پرسپولیس از طریق شماره حساب مبلغی بالغ بر 1 میلیارد به باشگاه کمک کردند. راستی یه چیزایی هم هست شما نمیدونید..مثلا به ازای هر ملی پ.ش حاضر در جام جهانی فیفا مبلغ قابل توجهی به اون باشگاه صاحب بازیکن پول میده.. حالا بشین اراجیف بگو باز.. کنتور نمیندازه که.. حرف مجانیه کالری هم میسوزونی فیت میشی..
سعید از خوزستان
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
در جواب آوا و وحید پرسپولیسی

از پشت پرده گرانترین و کثیفترین جام و لیگ تاریخ فوتبال ایران یک به یک رونمایی می‌شود....
بزرگترین بدهکار بانکی کشور نیمی از بودجه قهرمانی پرسپولیس رو تهیه کرده است....
جام جعلی تان حرامه.....
دیشب و در شوی تلوزیونی نود مشخص شد حسین هدایتی دولابی بزرگترین بدهکار بانکی کشور ۲۰ میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کرده است تا جامی که با بسیج ارکان ورزش و رسانه‌های ورزشی ایران پس از یک دهه با هزار دوز و کلک و حقه و جعل بدست آمد، آلوده به پول حرام هم بشود ...

هواداران تیم حکومتی به هدایتی لقب پدر پرسپولیس را داده‌اند!
جاهد
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
سعید جان این استدلال شما فقط نشان دهنده عجز شماست.اولا این اتهاماتی که در مورد پرسپولیس گفتی خیلی هاش ثابت نشده ثانیا این مشکلی هست که کل فوتبال ما بهش دچاره و از این قبیل پرونده ها هم استقلال کم نداره.همین امسال شما یه بازیکن 3 میلیاردی خریدید که تا الان هم اصلا کارایی نداشته.بهتره بحث فاجعه مدیریتی در ایران رو از بحث فوتبال جدا کنی.این ادبیات که جام شما حرامه! مربوط به کوچه بازاره.پرسپولیس تمام امتیازاتشو فوتبالی جمع کرده سبک بازی این تیم که از تلویزیون و ورزشگاه ها دیده میشه جعلی نیست بهتره شما هم یاد بگیرید به تیم حریف احترام بزاری.بدون شک پرسپولیس در 3 سال گذشته بهترین تیم ایران بوده حالا شما سعی کن با بحث های واهی ارزش هاشو نادیده بگیری اما چیزی عوض نخواهد شد.
۷
اس اس
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۰
در تیم پیروزی برانکو کمترین تاثیر رو داره .. بهترین بازیکنا رو برای این تیم گرفتند و خب نتیجه میگیره .. قیمت منشا بالای یک ملیون دلار !!
اما در استقلال کاوه رضایی رو با تهدید فراری دادند و جایگزینش بعد از اینکه منشا رو نتونستند بگیرند انصاری رو تتونستند تبریزی رو نتونستند شهباززاره رو با 0 گل زده گرفتند
ساشا
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲
چقدر خوبه آدم یکم تحقیق و بررسی کنه بعدا صحبت کنه ، دوست عزیز می فرمایید برایه شجاعیان چقدر خرج کردید. برایه جبارووف چقدر ؟مربی پرسپولیس با لیاقت هست از بازیکن معمولی مثل احمدزاده ، طارمی ، مسلمان ، انصاری ، بیرانوند ، شجاع خلیل زاده ،علیپور ، که متوسطی بودند، بازیکنان سطح اولی درست کنه ، مربیا ن چندسال اخیر شما لیاقت وکاردان نبودند ، گردن دیگران نیندازید.!!!!!!!!!!!!!!!!
666
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۵
که برانکو کمترین تاثیر رو داره خخخ و اما بهترین بازیکنان !برانکو مسلمان سکونشین رو تبدیل به بهترین پاسور لیگ کرد، ماهینی که تو دوران سربازی بازیکن کم فروغی بود جزء برترین های اسیا شد، انصاری بازیکن تستی شد بهترین مدافع، از علیپور معمولی اقای گل ساخت، کامیابی نیا که تو نفت بازیکن مطرحی نبود تبدیل کرد به بهترین هافبک دفاعی و ... وحالا تیم گرونت که اندازه سه تا تیم بازیکن داره با بیت سعید چیکار کردین؟ چرا بختیار رحمانی فرار کرد؟ جباروف،ابراهیمی، انصاری،چشمی،شجاعیان مگه اینا بازیکنان ارزونی بودن؟ در ضمن کاوه رضایی رفت چون فهمید انتخابش اشتباه بود و فوتبالش رو نجات داد. یعنی اگه مسی و رونالدو هم بیان تو تیمت میشن کریم شیره ای چون یه مشت بیسواد دور هم جمع شدن
۳
مهدی
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
ریشه لنگ با مافیاگری و دزدی بنا شده برنامه نود دیشب گویای این حقیقت بود.تاسف برا فوتبال ایران.
110
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
و ریشه استقلال با دوپینگ و جعل و فتوشاپ و خیانت
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر