فهرست
گرت بیل: باورم نمی شود قرار است در فینال چمپیونزلیگ بازی کنم
گرت بیل: باورم نمی شود قرار است در فینال چمپیونزلیگ بازی کنم

گرت بیل: باورم نمی شود قرار است در فینال چمپیونزلیگ بازی کنم

آی اسپورت- گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، معتقد است حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان نشان می دهد که تصمیم او برای پیوستن به رئال درست بوده است.

بیل در تابستان گذشته با انتقالی 100 میلیون یورویی از تاتنهام به رئال پیوست و در اولین فصل حضورش توانست گل قهرمانی سفیدها را در فینال کوپا دل ری به ثمر برساند.

او تاکید کرد که فکر نمی کرد در اولین فصل حضورش در رئال، در فینال چمپیونزلیگ بازی کند و خوشحال است که توانست خیلی سریع در فوتبال اسپانیا جا بیفتد.

بیل به نشریه دیلی تلگراف گفت:\" اگر کسی به من می گفت که این فصل در فینال چمپیونزلیگ بازی خواهم کرد، باور نمی کردم اما فوتبال همین است.

فکر می کنم در زمان مناسبی از تاتنهام جدا شدم و دقیقا به دلیل تجربه چنین شرایط به رئال آمدم. به عنوان یک بازیکن، شما دوست دارید برای بهترین باشگاه دنیا بازی کنیم و به قهرمانی های مختلف برسید.  

احساس نمی کردم که نیاز است چیزی را ثابت کنم. همیشه به توانایی هایم اطمینان داشتم و همیشه سعی کردم بهترین بازی ها را ارائه بدهم. گلزنی در فینال کوپا دل ری فوق العاده بود.

 من همیشه یکی از هواداران دوآتشه رئال بودم؛ باشگاهی که همیشه به دنبال پیروزی و قهرمانی است. رئال باشگاهی است که بازیکنانش شما را از روی صندلی تان بلند می کنند و این چیزی است که شما به عنوان تماشاگر می خواهید ببینید.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-20 16:46:19
نظر دهید

۱ نظر
پیام مادریدیستا
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
نیمار هم صد میلیون خریدن (شایدم بیشتر!) / بیل هم صد میلیون !! این پسر کجا و اون کجا ! اینه فرق رئال کبیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر