فهرست
کمیته فنی پرسپولیس؛از حکم و شرح وظایف خبری نیست!
کمیته فنی پرسپولیس؛از حکم و شرح وظایف خبری نیست!

کمیته فنی پرسپولیس؛از حکم و شرح وظایف خبری نیست!

آی اسپورت – با وجود اینکه نزدیک به دو هفته از تشکیل کمیته فنی  پرسپولیس و انتصاب اعضای آن می گذرد اما  خبری از تشکیل جلسه این کمیته نیست و اعضای این کمیته همدیگر را ندیده اند!
این اتفاق البته نیازمند دریافت حکم  و شرح وظایف است که هیچ کدام از این اتفاقات رخ داده است.البته در مورد حکم که مشکلی وجود ندارد اما بحث تدوین شرح وظایف است که کار این مجموعه را به تعویق انداخته است.
ظاهرا علیرضا رحیمی در تماس با اعضای کمیته فنی اعلام کرده  یکسری شرح وظایف کلی  استخراج کرده و حتی از برخی از اعضا خواسته تا آنها هم موارد مورد نظرشان را مطرح کنند که  عده ای آیتم هایی را مطرح و عده ای دیگر چیزی مطرخح نکرده اند چرا که قصد دارند  بعد از اعلام آیتم های مطرح شده روی آن بحث کنند و درباره کیفیت مسائل مطرح شده  نظر بدهند.
به هر حال قرار است به زودی این اتفاق بیافتد و شرح وظایف کمیته فنی به صورت تدوین شده  نهایی شود.اعضای کمیته فنی پرسپولیس موکدا اعلام می کنند در کلیات شرح وظایف آنها پیشنهاد کردن  در مورد تمام تیم های باشگاه قرار دارد  مساله دخالت  اصلا مطرح نیست  اما اگر احتیاج باشد در جزئیات هم  ورود خواهند کرد.
     
آی اسپورت
2014-05-20 16:54:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر