فهرست
کاسیاس : لادسیما بهترین هدیه تولد من خواهد بود / امیدوارم باعث غرور هوادارانمان شویم
کاسیاس : لادسیما بهترین هدیه تولد من خواهد بود / امیدوارم باعث غرور هوادارانمان شویم

کاسیاس : لادسیما بهترین هدیه تولد من خواهد بود / امیدوارم باعث غرور هوادارانمان شویم

آی اسپورت - امروز تولد 33 سالگی کاپیتان ایکر بود. ایکر مقدس در آستانه سومین قهرمانی اروپای خود قرار دارد و همه منتظر لحظه ای نشسته اند که او لادسیمای مادرید را بالا سر ببرد.

کاسیاس در فاصله 4 روز مانده به فینال لیسبون در یک مصاحبه مطبوعاتی چنین گفت :

هدیه روز تولد

دوست دارم هدیه تولدم را روز شنبه و با قهرمانی اروپا بگیرم. حریف بزرگی را پیش رو داریم.بیشتر از همه بخاطر هوادارانمان دوست دارم قهرمان اروپا شویم.

سالها از آخرین قهرمانیمان گذشته. یادم می آید که در 19 و 21 سالگی این جام را بدست آوردم. اوضاع کمی فرق کرده ولی همان شوروشوق سابق را برای بردن این جام دارم.


بالابردن لادسیما

لحظه فوق العاده ای خواهد بود. بردن دو جام در یک فصل خیلی خوب است . امیدوارم این اتفاق بیفتد. در این 20 روز اخیر برخی اوقات به این لحظه فکر کرده ام . رویایی خواهد بود.

البته واقعیت این است که اتلتیکو حریفی بسیار قدرتمند است و بازی دشواری در پیش داریم. جزئیات برنده نهایی را مشخص خواهد کرد.

هفته سرنوشت ساز

نه ! معتقدم که این هفته فقط یک مقدار متفاوت با دیگر هفته های این فصل است.خودمان را برای حضور در فینال آماده می کنیم. امیدوارم در پایان مسابقه شاهد جشن هواداران باشیم و فصل به بهترین شکل ممکن تمام شود.

پیغام به مادریدیسمو

امیدوارم و آرزو می کنم که باعث غرور هوادارانمان شویم و آنها به ما افتخار کنند. دوست دارم همه با هم و با اتحاد جمعی این جام را تصاحب کنیم و شاهد یک نمایش خوب از مادرید باشیم. می خواهیم باعث شادی مادریدیسمو شویم.

شانس قهرمانی

مطمئنا هر دو تیم شانس برابری دارند.

کریس رونالدو

هنوز چند روز دیگر باقی داریم . همه ما از اراده مصمم رونالدو مطلعیم و می دانیم که او چقدر دوست دارد تا به تیمش کمک کند. شک ندارم که به این بازی می رسد.

     
آی اسپورت
2014-05-20 17:43:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر