فهرست
تمام هافبک‌های کی‌روش/ زنیدپور هم هست!
تمام هافبک‌های کی‌روش/ زنیدپور هم هست!

تمام هافبک‌های کی‌روش/ زنیدپور هم هست!

آی اسپورت- با توجه به سیستم 1-3-2-4 تیم ملی زیر نظر کی‌روش، بیشترین ترافیک و تغییرات همواره مربوط به خط هافبک بوده‌اند. ترکیب مورد علاقه این مربی در این بخش از زمین، ترکیب قدرتمند جواد نکونام، آندو تیموریان، مجتی جباری، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی است که احتمالا در رقابت‌های جام جهانی با اضافه کردن یک جایگزین به جای مجتبای خداحافظی‌کرده، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جواد نکونام با انجام 23 مسابقه، ثابت‌ترین بازیکن تیم کی‌روش در خط هافبک به شمار می‌رود. پس از او محمدرضا خلعتبری در 22 مسابقه برای تیم کی‌روش به میدان رفته که البته چیزی نزدیک به نیمی از آن‌ها به عنوان یار ذخیره بوده‌اند. آندو تیموریان با انجام 18 مسابقه، علی کریمی با 15، مجتبی جباری با 13، غلامرضا رضایی با 12، اشکان دژاگه با 11 و پژمان نوری و قاسم حدادی‌فر با 10 مسابقه زیر نظر کی‌روش دیگر هافبک‌هایی هستند که آمار بازی‌هایشان در تیم این مربی را دورقمی کرده‌اند. رده بعدی متعلق به محمد نوری است که در دوره کی‌روش 7 بار با پیراهن تیم ملی به میدان رفته.
مازیار زارع، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی و حتی قاسم دهنوی 6 مسابقه برای این تیم انجام داده‌اند. احسان حاج‌صفی نیز به همین اندازه از خط به عنوان هافبک چپ در تیم کی‌روش بازی کرده است. همانند احسان، خسرو نیز در تعدادی از مسابقات به پست هافبک راست رفته و در مجموع 5 بار حضور در این نقطه از زمین را در تیم کی‌روش پشت سر گذاشته است. علیرضا جهانبخش، محمد مهدی نظری و رضا حقیقی نیز 5 بار برای سفیدپوشان زیر نظر کی‌روش توپ زده‌اند. این آمار برای هادی نوروزی و حسن‌زاده عدد 4 و برای بختیار رحمانی، میلاد میداوودی، محسن مسلمان و پیام صادقیان عدد 3 را نشان می‌دهد. مهدی شریفی، آرش افشین، جواد کاظمیان، میثم بائو و میلاد زنیدپور نیز سابقه یک بازی برای تیم سی-کیو را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-20 18:56:38
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۹:۵۱
انقد اطلاعاتتون کمه ک شریفی مهاجمو کردین هافبک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر