فهرست
محکومیت پرسپولیس در پرونده سوشا مکانی
محکومیت پرسپولیس در پرونده سوشا مکانی

محکومیت پرسپولیس در پرونده سوشا مکانی

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس پس از محکومیت در پرونده شایان مصلح، بار دیگر از سوی کمیته‌های وضعیت و استیناف در پرونده شکایت سوشا مکانی به پرداخت 795 میلیون تومان به این بازیکن محکوم شده است.

در این وضعیت و پس از اعلام رأی سوشا مکانی، شایعاتی پیرامون بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به دلیل شکایت این بازیکن مطرح شده است که پیگیری‌ها نشان می‌دهد کمیته وضعیت فعلاً تصمیمی برای بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس نگرفته است.

در همین راستا شنیده می‌شود اختلاف‌نظر فراوانی بین مدیران فدراسیون فوتبال برای بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی تیم‌ها به دلیل پرونده‌های داخلی وجود دارد و قرار است طی یک یا دو روز آینده جلسه مهمی بین مدیران فدراسیون فوتبال برگزار و در این باره تصمیم‌گیری شود.

به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال (10 اسفند ماه) مدیران فدراسیون قصد دارند با اخذ تصمیماتی از بروز حاشیه‌های احتمالی جلوگیری کنند و فضای آرامی را پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال به وجود بیاورند.

 

تسنیم 

  ۲  
آی اسپورت
2021-02-24 17:15:00
نظر دهید

۲ نظر
هاشم از تهران
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۱۳
مشکلی نیست توسط وزارت محترم و بابا مسعود و عمو مازیار و دایی جهرمی ایشون ارشاد!!! میشه و دوستانه بخاطر عشق به هوادار و تیم حکومتی پیروزی بدهی خودشو میبخشه!!!!!!!
۳ ۱
اقلیت تاس
پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹، ۰۶:۱۵
نه اینکه بدهی های تیم منحوس کیسه را عمه قزی شما پرداخت میکنه!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر