فهرست
راموس در اظهارنظری عجیب : از نظر من اتلتیکو شانس اول قهرمانی در چمپیونزلیگ است
راموس در اظهارنظری عجیب : از نظر من اتلتیکو شانس اول قهرمانی در چمپیونزلیگ است

راموس در اظهارنظری عجیب : از نظر من اتلتیکو شانس اول قهرمانی در چمپیونزلیگ است

آی اسپورت - امروز در اسپانیا روز رسانه ها نام داشت و به همین دلیل بسیاری از بازیکنان رئال در مصاحبه با مطبوعات و رسانه های تصویری شرکت کرده و به سوالات آنها پاسخ گفتند.

سرخیو راموس یکی از این بازیکنا بود که در مورد شرایط این روزهای تیمش و نیز فینال لیگ قهرمانا صحبت کرد. وی عنوان داشت :


اتلتیکو قهرمان اسپانیاست و به همین دلیل اعتقاد دارم که شانس اول پیروزی در فینال لیسبون است. اما کتمان نمی کنم که این یک سوپرمبارزه بین دو همشهری در یک فینال اروپایی خواهد بود.

از نگاه شما رسانه ها رئال مادرید شانس بیشتری دارد و همیشه برای رئال ارزش بیشتری قایل بوده اید اما اگر نظر من را بخواهید اتلتیکو شانس بیشتری برای قهرمانی اروپا دارد.

نه اینکه چون تا الان در تاریخ خودش قهرمان اروپا نشده ، که به دلیل قدرت و اتحاد تیمی فوق العاده ای که در این فصل از خود نشان داده است . به نوعی بازیکنان  این تیم قصد دارند انتقام تمام فصول گذشته را امسال بگیرند.


رئال مادرید همواره برای اتلتیکو و دیگر رقبایش احترام قایل بوده است.فینال بسیار نزدیک و پربرخوردی را شاهد خواهیم بود.

برای ما بازیکنان و نیز هواداران رئال که پس از سال ها به این فینال راه یافته ایم این مسابقه شور وحال خاصی دارد . با روحیه ای بالا به این مسابقه وارد میی شویم و امیدوارم که همه چیز برای ما به خوبی به اتمام برسد.

لادسیما برای هیچ بازیکنی در رئال فشار مضاعف ایجاد نکرده است. اگر کسی کمی شناخت روی این تیم و بازیکنانش داشته باشد متوجه خواهد شد که بازیکنانی که در رئال حضور دارند غالبا تجربه بازی های بسیار پرفشار و سنگین نظیر همین فینال را دارند.

اگر بخواهم یکی از این بازیکنان را نام ببرم آن ایکر است . او دو بار این جام را بالای سر برده و به تنهایی خبره این جام است .

نبردن این جام در طی 12 سال ، انگیزه ای است برای ما که با شکست اتلتیکو دوباره آن را به خانه بیاوریم .

     
آی اسپورت
2014-05-20 21:50:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر