فهرست
گزارش روز: دروازه‌بان‌ های مدنظر دایی جازدند /  کسی  نمی‌ خواهد ذخیره نیلسون باشد!
گزارش روز: دروازه‌بان‌ های مدنظر دایی جازدند / کسی نمی‌ خواهد ذخیره نیلسون باشد!

گزارش روز: دروازه‌بان‌ های مدنظر دایی جازدند / کسی نمی‌ خواهد ذخیره نیلسون باشد!

آی‌اسپورت‌ ـ علی دایی سرمربی پرسپولیس روز پرمشغله ای را در دفتر باشگاه پرسپولیس گذراند. دایی که به دنبال تقویت پرسپولیس به سرعت وارد میدان شده و در بین بازیکنانی که برای مذاکره با آنها وارد عمل شد دو گلر را ویزیت کرد؛ محسن فروزان دروازه‌بان‌ گسترش فولاد و محمدباقر صادقی دروازه‌بان‌ اصفهانی سایپا.
فروزان اول وقت با دایی مذاکره کرد و محمدباقر صادقی هم بعدازظهر مقابل سرمربی پرسپولیس نشست. اما نکته جالب شرایط دایی برای استخدام یک گلر به جای رضا محمدی دروازه‌بان‌ دوم فصل پیش پرسپولیس بود، دایی به هر دو دروازه‌بان‌ گفته است پرسپولیس قصد دارد نیلسون را حفظ کند و دروازه‌بان‌ دوم باید در تعطیلات با نیلسون رقابت کند.

این جمله علی دایی چندان به مذاق این دو گلر خوش نیامده و آنها تقریبا علاقه ای به این ندارند که در پرسپولیس زیرسایه نیلسون روی نیمکت بپوسند. این تجربه ای است که سال قبل علیرضا حقیقی انجام داده و نتیجه خوبی از آن نگرفته است؛ چه، بعید است که حتی در تمرینات باعث بشود علی دایی نیلسون باتجربه را نیمکت نشین کند. با این وصف فعلا این دو دروازه‌بان‌ از ادامه همکاری با پرسپولیس منصرف شده اند و می‌ ماند گزینه های بعدی ... گزینه هایی که قاعدتا برای نیمکت نشینی به پرسپولیس می‌ آیند.

     
آی اسپورت
2014-05-20 23:43:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر