فهرست
واکنش تند گودرزی در دفاع از خادم: آنها یاوه می‌ گویند!
واکنش تند گودرزی در دفاع از خادم: آنها یاوه می‌ گویند!

واکنش تند گودرزی در دفاع از خادم: آنها یاوه می‌ گویند!

آی‌اسپورت‌ ـ 24 ساعت بعد از جلسه وزیر ورزش با اعضای هیات مدیره پرسپولیس، استقلالی ها هم با حضور در سالن همایش های سازمان با وزیر ورزش دیدار کرد.
محمود گودرزی وزیر ورزش در این جلسه با تبریک به مدیران استقلال اعلام کرد این گروه مجموعه ای با کفایت است و می‌ توانند این باشگاه را به سلامت از مشکلات عبور بدهند. گودرزی همچنین متلکی نثار مدیران قبلی استقلال و پرسپولیس کرد و گفت: آنها فقط در این دو تیم هزینه می‌ کرده اند ...
اما مهمترین بخش حرف های رئیس سابق دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران دفاعش از امیر خادم بود که نوع عمکلردش در خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مورد انتقاد قرار گرفته است. گودرزی خطاب به مخالفان خادم گفت: آنها یاوه می‌ گویند. کلمه ای که البته چندان متناسب با شأن یک فرد دانشگاهی نیست.
وزیر ورزش که دیشب گفته بود دشمن فوتبال نیست امروز گفت: وضعیت فوتبال از نظر فرهنگی و فنی مناسب نیست. آنچه که در ذیل خواهد آمد الباقی حرف های آقای دکتر است که به نظر در نقش وزیر ورزش کاملا فرورفته و ریاست می‌ فرماید!


* به شما تبریک می‌گویم چرا که منشا اثرات مثبتی برای توسعه و رشد فوتبال خواهید بود. سازندگی، توجه به تیم‌های پایه، ‌حرکت بر اساس چارچوب‌های استاندارد و دوری کردن از بازیکن و مربی‌سالاری باید در دستور کار هیات مدیره جدید باشد.
* به نظر من فوتبال از دو جهت فرهنگی و فنی وضعیت مناسبی در کشور ندارد؛ به این دلیل که افراد فرهنگی و توانمند در حوزه‌های تعلیم و تربیت و هم چنین افراد متخصص فنی نظارت کافی نداشته‌اند.
* این یک شروع تازه برای استقلال و پرسپولیس است . رویکردی که تاکنون دراین باشگاه‌ها حاکم بوده صرفاً مدیریت هزینه بوده است. اما این تیم‌ها که برندهای معتبری نیز هستند پتانسیل بالایی برای جذب منابع خارجی دارند.
از شهامت و درایت دکتر خادم در بحث دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تقدیر می کنم و به یاوه‌گویی‌های علیه ایشان اهمیتی نمی‌دهم و در موعد مناسب پیگیر این تهمت‌ها خواهیم بود. حرکت در این مسیر برای ورزش ایران ثواب بزرگی داشت و امیدوارم نتایج خیر آن تا ابد همراه خادم باشد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-20 23:46:25
نظر دهید

۳ نظر
آرش
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۰:۳۵
گودرزی خطاب به مخالفان خادم گفت: آنها یاوه می‌ گویند. کلمه ای که البته چندان متناسب با شأن یک فرد دانشگاهی نیست.
این حکم اخلاقی را کدام فیلسوف اِتیکیستی صادر کرده است؟
Mohammed-R
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۲:۰۲
روش خادم و گودرزی به زور حذف کردن آدمهای گناهکار و به زور منصوب کردن آدمهای صالح و قابل اعتماد بجای اونها هست.که به نظر کار بدی نمیاد ولی اگر به بلند مدت نگاه کنیم همه ی اینها فقط کارهای بی مصرف و موقتی هست و همچنین رویه بدی برای مدیرهای بعدی میشه و دست اونها رو برای هر انتصابی باز میذاره...به نظر من دیکتاتور خوب و دیکتاتور بد وجود داره ولی هیچکدوم خود دیکتاتوری رو توجیح نمیکنه...گودرزی با صدا بلند کردن و مهره چینی کارهاش رو پیش میبره که حتی اگر در دوره مدیریت خودش جواب بده باز هم که درمان کوتاه مدت برای مشکلات فوتباله
400
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۰:۲۵
منم تو تیم آرش. این یاوه گویی چی بود در برابر مزخرفات دایی و قلعه نویی در مورد خادم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر