فهرست
بازتاب ممنوعیت تماشای مختلط بازی های جام جهانی در سینماهای ایران در وبسایت دومین روزنامه ورزشی پرتیراژ اسپانیا
بازتاب ممنوعیت تماشای مختلط بازی های جام جهانی در سینماهای ایران در وبسایت دومین روزنامه ورزشی پرتیراژ اسپانیا

بازتاب ممنوعیت تماشای مختلط بازی های جام جهانی در سینماهای ایران در وبسایت دومین روزنامه ورزشی پرتیراژ اسپانیا

آی اسپورت - تماشای مسابقات جام جهانی 2014 برزیل در سینماهای ایران بصورت مختلط ممنوع است.

خبر هر چند کوتاه بود اما واکنش وسیعی در سطح رسانه ای کشور داشت.این خبر نه تنها در ایران که در خارج از کشور نیز بازتاب داشت.

وبسایت دومین روزنامه ورزشی پرتیراژ اسپانیا یعنی روزنامه AS چاپ مادرید امروز در گزارشی به نقل از ایسنا ، این خبر را منعکس نموده است.

در این گزارش با انعکاس صحبت های سردار رادان و نیر رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی از موضوع ممنوعیت تماشای مختلط دیدارهای جام جهانی در سینماهای ایران به عنوان یک موضوع جنجالی و جالب یاد شده است.


امروز صبح بود که سردار رادان در مورد ممنوعیت تماشای مختلط مسابقات جام جهانی در سینماهای کشور عنوان داشت :

« حرف ما این بود که اگر سینماها کم‌رونق هستند باید این مساله را در تولید و وضعیت فیلم‌ها جستجو کرد و آیا پخش فوتبال می‌تواند به وضعیت کم‌رونق سینماها کمک کند؟ با این وجود حتما فردا نیز باید سمینار و همایش در سینماها برگزار شود تا افراد پول بگیرند و چندی پیش ما اعلام کردیم که تنها آقایان می‌توانند فوتبالی را که از تلویزیون هم پخش می‌شود از سینما ببینند اما تعدادی از سینماداران تماس گرفتند که اگر دختر نباشد فایده‌ای ندارد! حال جای سوال است که در وجود دختر و پسر در سینماها برای پخش فوتبال چه اتفاقی می‌افتد که اگر دختر نباشد نمی‌شود؟ »


در واکنش به این اظهار نظر نیز رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی گفته بود :

 «چهار سال پیش اداره اماکن به ما گفت که مجوز نمایش فوتبال را در شرایطی به شما می‌دهیم که از ورود خانم‌ها جلوگیری شود ؛ ما معتقدیم که چون سینما مکانی عمومی با ظرفیت محدود است و با ورزشگاه تفاوت دارد، باید خانواده‌ها را تشویق کنیم که با هم برای تماشای فوتبال به سینما بیایند. مگر نه همان چیزی که در استادیوم‌ها اتفاق می‌افتد مثل شکستن صندلی‌ها و بیان فحش‌های رکیک و ناسزاها با حضور مجردها در سینماها هم باب می‌شود. حضور خانم‌ها میان آقایان برای دیدن فوتبال الزامی است چون به ما کمک می‌کند که سالن را راحت‌ تر اداره کنیم »

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-21 00:03:03
نظر دهید

۴ نظر
محمد
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۰:۱۳
شکر خدا هنوز نگاه کردن مسسابقات ورزشی در منزل بصورت مختلط ممنوع نشده!
beIN Sports
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۳:۳۱
تماشای بازی های جام جهانی فقط وفقط در beIN SportsHD
کی میاد شبکه 3 نگاه کنه
city
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۱
خبر فوری
طرح زوج و فرد مردمی
ار فردا قراره رفت و آمد مردم تو خیابون به صورت زوج و فرد بشه و دیگه هیچ اختلاطی تو جامعه اسلامی نباشه. طرح بدین صورت هستش که روز های فرد فقط آقایون میتونن بیرون برن و روزهای زوج خانم ها. با متخلفان هم برخورد خواهد شد.
Sajjad
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۳
... چشم باز ایستاده میخوابم ... مثل اسبی که توی استبله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر