فهرست
ایسکو : هواداران به ما ایمان داشته باشند / رمز پیروزی ما یکدلی و اتحاد است
ایسکو : هواداران به ما ایمان داشته باشند / رمز پیروزی ما یکدلی و اتحاد است

ایسکو : هواداران به ما ایمان داشته باشند / رمز پیروزی ما یکدلی و اتحاد است

آی اسپورت - جوان اول فوتبال اسپانیا امسال فصل نسبتا موفقی را با رئال مادرید داشته و در اولین فصل حضور خود در رئال مادرید فینال لیگ قهرمانان را نیز تجربه خواهد کرد. ایسکو امروز در یک مصاحبه در مورد شرایط خود و تمیش در فاصله 4 روز مانده به فینال لیسبون چنین گفت :


محیط خوبی بر تیم حکمفرما است و همه در حال آماده شدن برای بازی فینال مقابل اتلتیکو هستیم. مطمئنم که قبل از روز شنبه به اوج آمادگی خواهیم رسید.

همه بازیکنان رئال بر این عقیده اند که تماشاگران یار کمکی ما در روز بازی فینال خواهند بود. همواره به حمایت آنها محتاجیم. همانطور که در روز بازی فینال کوپا دل ری یکی از دلایل اصلی پیروزی ما بر بارسا بودند.

در حال حاضر خیالم راحت است هرچند که هر روزی که به بازی فینال نزدیک می شویم استرس ها بیشتر می شود. امیدوارم لادسیما را فتح کنیم.

خیلی طبیعی نبود که ما 12 سال برای رسیدن به این فینال صبر کردیم. مادرید به چنین فاصله زمانی طولانی عادت ندارد. ما می توانیم و باید که لادسیما را به خانه بیاوریم.

در چنین بازی های مهمی همه بازیکنان با هم متحد و یکدل می شویم. برای بازی روز شنبه این یک اصل کلیدی محسوب می شود. بازی با تمام وجود و با جسارت رمز پیروزی ما مقابل اتلتیکو است .

اتلتیکو را خوب می شناسیم. با روحیه ای بالا به دیدار ما می آید . آنها قهرمان لالیگا هستند. ما هم به همان اندازه شور وهیجان داریم.

حضور در فینال چمپیونزلیگ رویایی است برای من که از همان دوران بچگی مثل یک رویا بود . از هواداران می خواهم که به ما ایمان داشته باشند و مطمئن باشند که ما لادسیما را به این راحتی ها از دست نمی دهیم.

     
آی اسپورت
2014-05-21 00:41:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر