فهرست
ترک عادت پرسپولیسی‌ها؛ دوری از صدر!
ترک عادت پرسپولیسی‌ها؛ دوری از صدر!

ترک عادت پرسپولیسی‌ها؛ دوری از صدر!

آی اسپورت - تیم پرسپولیس دو فصل پیاپی توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند و در دو فصلی که جام را بالای سر برد، کمترین نوسان ممکن را داشت. نگاهی به نحوه قرارگیری تیم پرسپولیس در جدول در فصول ۱۵، ۱۶ و ۱۷ نشان می‌دهد که سرخپوشان در دو فصل اخیر که با قهرمانی لیگ را به پایان رساندند هرگز به مدت ۶ هفته متوالی از صدر دور نبوده‌اند.

لیگ پانزدهم

پرسپولیس برانکو این فصل را به دلیل تفاضل گل با نایب قهرمانی به پایان رساندند و بعد از استقلال خوزستان قهرمان در جایگاه دوم ایستاد. سرخ‌پوشان گرچه فصل را خوب آغاز نکرده و برای ۲ هفته طعم قعرنشینی را چشیدند اما درنهایت خود را به بالای جدول رساندند. در این فصل پرسپولیس دو هفته و در هفته‌های ۲۶ و ۲۷ صدرنشین بود.

لیگ شانزدهم

سرخ‌پوشان در این فصل برای قهرمانی درصدد بهبود نقاط ضعف‌شان برآمده و دفاع‌شان را ترمیم کردند. سرخ‌ها در فصلی که جام قهرمانی را بالای سر بردند در ۲۵ هفته صدرنشین بوده و تنها ۵هفته جایگاه‌شان در صدر را از دست دادند. پرسپولیسی‌ها در مدت ۵ هفته دوری‌شان از صدر ۳ هفته در جایگاه دوم و ۲ هفته در جایگاه سوم قرار داشتند.

لیگ هفدهم

تیم پرسپولیس برای دومین فصل پیاپی با کمترین نوسان ممکن قهرمان شدند و ثابت کردند که ثبات مه‌مترین فاکتور موفقیت در یک تیم است. سرخ پوشان در این فصل هم ۲۵ هفته صدرنشینی و ۵ هفته قرارگرفتن در جایگاه دوم را تجربه کردند.

لیگ هجدهم

در فصل جاری پرسپولیس تنها دو هفته صدرنشین لیگ برتر بوده است. در حال حاضر سرخ‎پوشان در حالی با ۱۶ امتیاز و یک بازی کمتر از پدیده (صدرنشین) و سپاهان (رده دومی) در رده سوم قرار دارد که حتی در صورت برد مقابل تیم پیکان در دیدار معوقه هم به صدر نمی‌رسد.  پرسپولیس هفته اول را با جایگاه سومی، هفته‌های دوم و سوم را با صدرنشینی و هفته‌های بعدی را با نوسان بین جایگاه‌های دوم و سوم پشت سر گذاشتند و حالا برای اولین بار در دو فصل اخیر برای ۶ هفته متوالی رنگ صدر را ندیده‌اند.

مدال

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-10-21 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
666
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
پرسپولیس فعلا همه تمرکزش رو اسیاست عجالتا بقیه تیم ها لذت صدرنشینی رو بچشن تا پرسپولیس برگرده به صدر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر