فهرست
پسر بکام در یک کافه شروع به کار کرد؛ دیوید می‌خواهد او ارزش پول را بداند
پسر بکام در یک کافه شروع به کار کرد؛ دیوید می‌خواهد او ارزش پول را بداند

پسر بکام در یک کافه شروع به کار کرد؛ دیوید می‌خواهد او ارزش پول را بداند

آی اسپورت- \"دیوید بکام، می‌خواهد که فرزندانش ارزش پول را بفهمند و به دست آوردن آن را یاد بگیرند.\" این جملاتی است که ویکتوریا بکام، همسر دیوید درباره ی شغل جدید پسر بزرگشان به زبان آورد.

به گزارش مارکا، پسر بزرگ این زوج معروف، از شنبه ی هفته ی پیش در یک کافه ی گم‌نام در مرکز لندن شروع به کار کرد و در آنجا، نوشیدنی سرو می‌کند، و میزها و زمین را تمیز می‌کند. حقوق او ساعتی 3.20 پوند در ساعت است و او روزی 7 ساعت کار می‌کند.

اولین روز کاری بروکلین، همزمان شد با انتشار لیستی  در روزنامه ی \"ساندی تایمز\" که پولدارترین بریتانیایی ها را بررسی کرده بود. جایی که پدر مادرید او با 252 میلیون پوند از پولدارترین ها هستند.

تاثیرات کار کردن در محله ی کنیسینگون و سرو کردن نوشیدنی برای مردم در قلب لندن هنوز روی این جوان مشخصی نشده ولی مطمئنا به او ضرر نخواهد زد.

پاییز، ویکتوریا فروشگاهی تاسیس خواهد کرد که در آن چیز‌هایی که خود طراحی کرده را می‌فروشد. مطمئنا شغل فعلی بروکلین تمرینی برای کار کردن در فروشگاه مادرش در سن 16 سالگی است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-21 10:56:44
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
دیوید بکهام با پسرش اینجور رفتار میکنه اونوقت اقای قلعه نوعی که یک سوم دارای بکهام رو نداره واسه پسر 18 سالش مازراتی میخره واقعاکه
-
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۲
به نظرمن بکهام همانند فوتبالش پدری بی نظیریه.
آرش
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۴:۳۷
این مورد عجیبی در کشورهای اروپایی نیست، عجیب اونه که این کار رو نکنن، معمولا بچه ها از سن 12 سالگی با زدن چمن خونه همسایه کار رو شروع میکنن و با بزرگتر شدن به پخش روزنامه و کار کردن در فروشگاه و ..... ادامه میدن و تقریبا همشون در دوران دانشجویی تو رستورانها کار می کنن برعکس ما که بچه هامون تو سن 18 سالگی میخوان سوار مازراتی بشن و کار رو عار میدونن ( این مورد شامل این حقیر هم می شود ؛ سو تفاهم نشه)
red
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
Exlnt
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر