فهرست
سوال روز: دشمنان آل اشپورت در ایران چه کسانی هستند؟
سوال روز: دشمنان آل اشپورت در ایران چه کسانی هستند؟

سوال روز: دشمنان آل اشپورت در ایران چه کسانی هستند؟

آی اسپورت – ماجرای لباس های تیم ملی  و آنچه مدیران آلمانی آل اشپورت در اتریش دیده اند کم کم بیخ پیدا می کند. مدیران ارشد آل اشپورت معتقدندلباس هایی که برتن بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بود قلابی بودند و متعلق به این شرکت نیستند. آنها  می گویند این لباس ها کیفیت خوبی ندارند و نمی دانند چگونه به دست بازیکنان ایران رسیده است.
به گفته  مدیران آل اشپورت  بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران طی چندروز آینده لباس های رسمی آل اشپورت را دریافت خواهند کردسخنگوی شرکت آلمانی در آخرین اظهار نظرش  درباره تعداد لباس ها هم گفته:« هر تعداد که فدراسیون فوتبال به ما سفارش داده باشد، ما آنها را ارایه می کنیم.البته در طول جام جهانی هر لباس فقط برای یک بازی طراحی شده، زیرا نام بازی و تیم ها روی لباس حک شده است.»
اما مهمترین نکته در حرف های این مقام آلمانی حرف هایی است که به مشکلات اخیر ارتباط پیدا می کند:«ما رابطه خوبی با فدراسیون فوتبال ایران داریم، اما دشمنانی داریم که می خواهند این رابطه را خراب کنند.»
حالا باید این سوال اساسی را مطرح کرد که دشمنان آل اشپورت در ایران چه کسانی هستند که می خواهند رابطه این شرکت را با فدراسیون فوتبال ایران خراب کنند؟ آیا  قضیه لباس های تقلبی اردوی اتریش هم به همین مسائل ارتباط پیدا می کند یا مشکل از جای دیگری است؟
  ۱  
آی اسپورت
2014-05-21 11:02:34
نظر دهید
۱ نظر
کاوه - تهران
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
کفاشیان و تیمش رو برکنار کنید...همین الان ..قبل از جام جهانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر