فهرست
کونته: شکست مانند مرگ ناگهانی است
کونته: شکست مانند مرگ ناگهانی است

کونته: شکست مانند مرگ ناگهانی است

آی اسپورت- آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس پس از تمدید قراردادش گفت که قصد دارد آتش یوونتوس را شعله ور کند.

روز دوشنبه، پس از گمانه زنی های فراوان، بلاخره آنتونیو کونته با تمدید قراردادش در یووه ماندنی شد.

او گفت: وقتی برای اولین بار به یووه آمدم ، باشگاه و هواداران از من استقبال گرمی کردند و من با با بازیکنانی کار می‌کردم که پس از دو سال تلاش، شایسته ی حضور در رده ی هفتم نبودند.

به هر حال، وقتی که یک تیم دو سال پیاپی در رده ی هفتم لیگ را به پایان می‌رساند، نشان دهنده ی این است که چیزی گم شده است. من توانستم به مردم و خودمان ثابت کنم که ما چه توانایی هایی داریم، چه نقشی در ایتالیا و تاریخ ایتالیا داریم.

این موضوع بسیار مهم است. در دو سال اخیر زیاد به این موضوع توجه نداشتم زیرا وقتی برای سال اول در یک تیم شروع به کار می‌کنید، تیم کمی در شک است و درک خوبی از هم ندارید.

شعله ور کردن این شعله، کار سختی نبود. فکر می‌کنم که فصل اول واقعا فوق‌العاده بود زیرا بدون شکست قهرمان اسکودتو شدیم و تیم‌هایی را پشت سر گذاشتیم که از ما سازمان یافته تر بودند- منظور من میلان، اینتر و ناپولی است.

پیروزی هیچ‌گاه یک مزه ندارد. پیروزی به من و بازیکنانم انرژی می‌دهد. شکست را مانند یک مرگ ناگهانی تجربه کردم. برای همین است که من و بازیکنانم نمی‌خواهیم شکست بخوریم.\"

کونته سپس درباره ی ستاره های یوونتوس که پیشنهادات خوبی از دیگر تیم‌ها دارند صحبت کرد.

او گفت: \"پوگبا در یک مدت کوتاه پیشرفت بسیار خوبی داشت. او خودش را به عنوان یک استعداد جوان به همه ثابت کرد و باید به او فرصت بازی کردن داد.

ویدال؟ تا لحظه ای که مدرکی ببینم، او در کنار ما خواهد بود، بله.\"

     
آی اسپورت
2014-05-21 11:09:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر