فهرست
ادعای خمارلو: دلیل ناراحتی منشا؛ تست دوپینگ
ادعای خمارلو: دلیل ناراحتی منشا؛ تست دوپینگ

ادعای خمارلو: دلیل ناراحتی منشا؛ تست دوپینگ

آی‌اسپورت- رسانه‌ها از درگیری لفظی پانادیچ و منشا در پایان دیدار پرسپولیس و نفت خبر دادند و برانکو هم در کنفرانس خبری با تایید این موضوع تاکید کرد که صحبت‌ها درون تیمی بوده و مشکلی پیش نخواهد آمد. اما پندار خمارلو مدیرروابط عمومی پرسپولیس که انگار فکر حضور برانکو در کنفرانس مطبوعاتی و واکنش‌اش به رفتار منشا را نمی‌کرد در ادعایی عجیب گفت که علت ناراحتی منشا تکرار تست دوپینگ بوده و وقتی به او توضیح دادند که این اتفاق شانسی بوده مسئله برطرف شده است.

شاید بهتر بود خمارلو توجیه بهتری را پیش می‌کشید هرچند می‌توانست پاسخ را به سرمربی تیم واگذار کند یا مثل خود برانکو جوابی حرفه‌ای به خبرنگاران بدهد. درگیری لفظی پانادیچ و منشا بعد از سوت پایان بازی شکل گرفت و به انتخاب شدن منشا برای تست دوپینگ که در رختکن اتفاق افتاده بود مربوط نمیشد.

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-10 23:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
شایان
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۳
از اینکه نویسنده ی این مطلب به قدری سوخته که حتی بعد از مشخص شدن موضوع هم بازم به اراجیفش ادامه داده خیلی حال می کنم،بسوزید و حاشیه بسازید و هفته به هفته اختلاف امتیاز ارتش سرخ رو با تیم محبوبتون بشمارید
رضا
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۷
ژوزه ساراماگو یه کتاب داره به نام کوری که یه فضای سورئال ترسیم کرده، شهری که همه توش کور هستن. اینکه اصرار به حاشیه سازی دارین آدم رو یاد کور های کتاب ساراماگو میندازه، شما بازی رو نمیبینین؟ کجای بازی نشون از پاس ندادن بازیکنا به منشا داره؟ تو زمونه ای زندگی میکنیم که رسانه ها سعی دارن جریان ذهنی جامعه رو به سمت دلخواه خودشون ببرن. کسی که واقعیت رو نمیدونه نادونه ولی کسی که واقعیت رو میدونه ولی انکار میکنه تبهکاره. رسانه آی اسپورت با وجود دیدن واقعیت خودشو به کوری زده و سعی در انکار واقعیت داره. در ضمن از هر دست بدی از همون دست دریافت میکنی الان حسابی بتازید که نتیجه این نوع فعالیت رو بدجور تو زندیگیتون میبینید.
م.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۰
دوست خوبم. متاسفانه عدم ساپورت منشا حداقل در دو صحنه بشدت واضح بود. یکیش که همون پاس به احمد زاده به جای ایجاد موقعیت تک به تک با منشا بود... چند بار دیگه این موارد بود... دلم گرفت انصافا امشب ... شیرینی برد با قیافه زشت مسلمان تلخ میشه این روزا
۷
رضا
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۳
۱. دوست عزیز که نمیتونم صدات کنم چون دوست هستیم نه ظاهرا محترم "شیرینی برد با قیافه زشت مسلمان تلخ میشه این روزها"

۲. کلیپ های بازی از زمانی که منشا وارد زمین میشه کاملا گویاست که تو بیشتر از ۱۰ مورد همه بازیکنان از طارمی و مسلمان و احمدزاده بگیر تا امیری و محرمی و غیره از پاس دادن به منشا اجتناب نمیکنن. تنها یک صحنه وجود داره که مسلمان به جای منشا به احمدزاده پاس میده که تو جریان فوتبال اگه فقط یک مورد به بازیکنی پاس داده نشه ولی در مقابلش ۱۰ مورد توپ بهش پاس داده بشه نمیتونه دلیل بر عدم خواست بقیه بازیکنا به رسوندن توپ بهش باشه.

۳. اینکه آی اسپورت در مورد پاس ندادن بازیکنا به منشا میگن از روزی که منشا پاشو تو باشگاه پرسپولیس گذاشت این حرفا رو شروع مطرح کردنش کردن و کار امروز و دیروزشون نیست. نه تنها این مورد بلکه تو موارد مختلف عناد خودشونو با پرسپولیس علنی کردن، و اینکه چرا با این وجود ما میایم اینجا کامنت میزاریم دلیلش جلوگیری از مسموم کردن فضای ذهنی هوادارا به نفع خودشونه. آی اسپورت همون سایتیه که وقتی پرسپولیس تو آسیا الوحده رو تو امارات ۳-۲ برد نوشتن چرا بیرانوند اخراج نشد!!! در حالی که جدا از درست یا غلط بودن نظر کارشناسیشون!!! فراموش کردن بازی آسیایی بود و پای اعتبار ملی ایران وسط بود. این فقط یک مورد از صدها مورد از جهت دار بودن آی اسپورت بود و دلسوز بودن آی اسپورت برای پرسپولیس همون قدر عجیب و خنده داره که دلسوزی کرکس برای شکارش میتونه خنده‌دار و عجیب باشه.

۴. من خودم دل خوشی از طارمی به دلایل مختلف ندارم و تنها احترامی که پیش من میتونه داشته باشه به واسطه پرسپولیس هست ولی طارمی ۲ گل زده و از زمین بیرون رفته، بعد از بیرون رفتنش تو یه صحنه مسلمان به جای پاس دادن به منشا به احمدزاده پاس میده، چطور میتونه این قضیه سودی برای رفیق شفیق مسلمان داشته باشه؟ مگه طارمی تو اون صحنه بود که به جای پاس دادن به منشا به طارمی پاس داده باشه؟ پس اگه طارمی تو اون موقعیت حضور نداشته و به قول شما مسلمان عمدا به منشا پاس نداده فقط یه دلیل میتونه داشته باشه اونم خراب کردن منشا و زیر سوال بردن توانایش جلوی برانکو، درسته؟ دلیل دیگه ای که نمیتوته داشته باشه؟ یا باید طارمی مستقیما تو موقعیت مساوی با منشا باشه که به جای منشا به طارمی پاس بدن که این مورد نبود یا باید بخوان توانایی منشا رو زیر سوال ببرن دیگه درسته؟ مگه منشا به برانکو تحمیل شد؟ مگه برانکو از توانایی منشا که فصل قبل تو پیکان تو لیگ برتر بازی کرد خبر نداره که حالا مثلا مسلمان و احمدزاده و طارمی بخوان خرابش کنن؟

۵. طارمی یک فصل بیشتر با پرسپولیس قرارداد نداره و اگر نیم فصل جدا نشه قطعا آخر فصل رفتنیه و به اندازه کافی برای برانکو اثبات شده هست هم در پرسپولیس هم در تیم ملی. منشا هم قرارداد ۲ ساله داره و موندنیه تو پرسپولیس، پس هر دو طرف داستان تکلیف آیندشون مشخصه و کیفیت بازیشونم برای برانکو مشخصه پس دلیلی برای این توهمات بچه گانه برای هیچ کدوم از طرفین وجود نداره. مگه منشا تو بازی قبلی ۶۰ دقیقه بازی نکرد؟ چرا از اون بازی صحنه ای در مورد پاس ندادن بازیکنا به منشا در نیومد؟

۶. بله آقا یا خانم میم نقطه که اصلا معلوم نیست پرسپولیسی باشی یا نه ولی اینکه چهره بازیکنان پرسپولیس برات زشته یا کامتو تلخ میکنه دلیلش چیز دیگه ای هست نه توهمات و سمپاشی آی اسپورت رسانه مجهول الهویت که اصلا معلوم نیست درآمدش از کجاست ولی تنها چیزی که ازشون مشخصه دشمنیشون با پرسپولیس و طاهری و برانکو و غیره هست.
۹
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۴
خبرقهر منشا زودتر از قهر خود منشا اومد بیرون ..
پرسپولیس با 10 قهرمانی در لیگ و 5 قهرمانی در جام حذفی و 1 جام در جام آسیا و 1 سوپرجام ایران مجموعا با 17 جام رسمی و معتبر در کل ، پر افتخار ترین تیم ایران است بعدش استقلال با 8 قهرمانی لیگ و 6 حذفی و 2 آسیا با 16 جام رسمی دومین تیم پرافتخار ایران است.
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۲۶
استقلالیا رنگ عوض میکنن و خودشون رو پرسپولیسی جا میزنن و تو شبکه های اجتماعی واسه پرسپولیس حاشیه سازی می کنن، ولی کیسه های حقیر کور خوندید، دستتون رو شده، بازیکنا هم اینو فهمیدن
۶
واقعیت را وارونه جلوه ندهید ...
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۲۵
اگر نوشتن از منشا و پاس ندادن های مسلمان به او نشانه ی ضد پرسپولیسی بودن آی اسپورت باشد پس سایت های ورزش 3 -- 90Tv -- و همه ی خبرگزاری ها و همچنین پیشکسوتان و کارشناسان همه باید ضد پرسپولیس باشند ؛؛
کافی ست فقط لحظه ای تعصب و خشک مغزی تان را کنار بگذارید ؛ البته بسیاری از پرسپولیسی های فهیم منطقی هستند و واکنش ها و قضاوت هایشان درخور نام بزرگ پرسپولیس ..
رصد کردن سیستم رفتاری برانکو در سال های دور در تیم ملی و همچنین دو سال گذشته در ایران نشان می دهد که ایشان به لحاظ مدیریتی بسیار ضعیف هستند و محافظه کار ؛؛ سابقه ی رفتاری مسلمان و احمدزاده هم که خود به قدر کفایت گویاست .. به قول مولانا : تعصب نشانه ی خامی است .
۱ ۳
یکی از کیروشی_پورهای دلواپس
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۱
شما درست میگی:)))
۲
دادگر
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۴۳
نود که موضعش مشخصه,
حمایت از دوستان فردوسی پور و حاشیه برای رقیب دوستان,
قطعا نه تنها من بلکه باقی هواداران پرسپولیس زیر خبر کذایی سایت نود بارها تلاش کردند کامنت بزارند که متاسفانه ثبت نشد و تنها با لایک و دیسلاک اظهار نظر کردیم.

اینکه بقیه سایت ها خبر کار کردند فقط برای عقب نموندن از قافله ای بوده که سرابه سراب .
هوادار پرسپولیس بازی رو دید و خودش قاضی و ناظر بود و دید که همه پاس دادند و برای ما مهم نیست کی خبر گذاشته , مگه نود و ورزش سه وحی نازل هستند که همه چیز را صحیح نشون بدن.
همون سایت نود چرا علت اصلی رو کار نکرده .
۲
رضا
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۵۷
چوبو که ورداری خبرنگار (گربه دزده) حساب کار دستش میاد، الان هم ظاهرا داره واکنش خبرنگارای بی وجود آی اسپورت در میاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر