فهرست
عبدالله کرمی- پرسپولیس فردا/دایی به هافبک دفاعی هم فکر می کند؟
عبدالله کرمی- پرسپولیس فردا/دایی به هافبک دفاعی هم فکر می کند؟

عبدالله کرمی- پرسپولیس فردا/دایی به هافبک دفاعی هم فکر می کند؟

آی اسپورت – عبدالله کرمی تنها مدافع میانی لیگ برتر که پیراهن شماره 10 تیمش را به تن می کرد هم فردا راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد تا مذاکرات جدی اش را با  مسوولان باشگاه  و علی دایی انجام دهد.طی دو سه روز اخیر در خصوص اینکه ورود کرمی به معنای خداحافظی سیدجلال حسینی از پرسپولیس خواهد بود مطالب زیادی گفته شده که البته دور از واقعیت نیست اما  کرمی یک بازیکن دو پسته است.عبدالله  قبل از پیوستن به فولاد و زمانی که برای شاهین بوشهر  بازی می کرد ابتدا هافبک دفاعی بود و پس از آن به قلب دفاع رفت.هر چند حسین فرکی در فولاد از کرمی فقط در قلب خط دفاع استفاده کرد اما بعید نیست دایی روی توانایی های این بازیکن در بازی به عنوان هافبک دفاعی  هم حساب کرده باشد  چرا که  فصل قبل با مصدومیت های حقیقی و کفشگری،محرومیت های متوالی دهنوی و البته اشتباه در جذب مارکو شپانوویچ  با کمبود بازیکن در این پست روبرو شد و حالا حتما به جذب بازیکن قابل و دو پسته ای مثل کرمی فکر می کند.
نکته جالب در مورد کرمی استمرار  او در فصل گشته اش بوده است.کرمی در 25 بازی فولاد جزو مردان اصلی تیمش بود وهرگز تعویض نشد.بدین ترتیب او فقط 5 بازی لیگ را از دست داده که سه تا از آنها به خاطر محرومیت بوده چون 9 بار کارت زرد گرفت.کرمی یکی دو  بازی از لیگ قهرمانان آسیا را هم به خاطر مصدومیت از دست داد اما  در رقابت  با پادووانی و ایوب  والی  در نیم فصل  دوم که هر دو بازیکنان خوبی بودند عبدالله  نمایش های درخشانی برای تیمش ارائه داد  یکی دو بار هم به اردوی تیم ملی دعوت شد.
  ۲  
آی اسپورت
2014-05-21 12:09:11
نظر دهید

۲ نظر
حامد
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۰:۰۰
بزرگترین اشتباه عمرش را میکنه اگه بره پرسپولیس
ادیب
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
بزرگترین لطمه به فوتبال خوزستان اینه که بازی کن های خوزستانی از فوتبال خوزستان برن و به تهرانی ها بپیوندند !! کرمی دزفولیه !! اگر غیرت خوزستانی داشتند در فولاد خوزستان میمونند و در آسیا، خوزستان رو خوش نام تر میکردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر