فهرست
گودرزی یکبار دیگر علیه کی روش: چون به کی روش پول نداده اند به لباس های تیم ملی معترض است!
گودرزی یکبار دیگر علیه کی روش: چون به کی روش پول نداده اند به لباس های تیم ملی معترض است!

گودرزی یکبار دیگر علیه کی روش: چون به کی روش پول نداده اند به لباس های تیم ملی معترض است!

آی اسپورت- وزیر ورزش و جوانان یکبار دیگر علیه کارلوس کی روش موضع گرفت. به گزارش آی اسپورت حدود یک هفته ی پیش بود که یک مصاحبه ی عجیب از محمود گودرزی روی رسانه ها که طی آن گودرزی اعلام کرده بود لباس های تیم ملی مشکل ندارد و این کی روش است که مشکل دارد.
البته روز بعد از طرف وزارت ورزش این مصاحبه تکذیب شد و اعلام شد از صحبت های جناب وزیر بد برداشت شده است. پس از آن هم و در همایش حمایت از از تیم ملی کی روش با وزیر ورزش روبرو شد که گودرزی عنوان کرد مصاحبه ای را علیه کی روش انجام نداده است.
 اما امروز و در حاشیه جلسه هیئت دولت گودرزی بار دیگر با دفاع از لباس تیم ملی عنوان کرد کی روش به خاطر مسائل مالی با آل اشپورت مشکل دارد. محمود گودرزی در این باره گفت: اسپانسر تیم ملی فوتبال باید مبلغی را به مربی بابت لباس می‌داد و اختلاف سر همین ماجرا بود.لباس‌های تیم ملی کاملا استاندارد است. این اختلافی که بر سر آن به وجود آمده بود به این دلیل بود که اسپانسر از پرداخت پول به سرمربی خودداری کرده بود و کی‌روش به همین دلیل علیه لباس تیم ملی موضع‌گیری کرد.

این صحبت های گودرزی در حالی است که امروز مدیران آل اشپورت اعلام کرده اند لباس هایی که در اختیار تیم ملی گذاشته شده تقلبی بوده است! باید دید کی روش به صحبت های وزیر ورزش واکنش نشان می دهد یا باز هم سکوت خواهد کرد؟! 

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-21 12:55:05
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
اینم از وزیر آقای روحانی. تحویل بگیرید.
محسن
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
امیدوارم هرچه زود تر استیضاح بشی با این منطقت.خود مسئولای آل اشپورت میگن اینا لباسای ما نیست بعد باز اومدی گیر دادی به کیروش!!!!!!!!!!!
ارش
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
اقای دکتر وقتی کیروش را کارگر ما خطاب کردید به یاد روزهایی افتادم که ورزش ایران در دست کسانی بود که در تلوزیون ملی در بحث وزنه برداری گفتند مگه ادم صد کیلو بار بلند میکنه؟؟؟ استاد دانشگاه وقتی انچنان جو گیر شده بودید از زیاده خواهی کیروش دم میزدید ایکاش میدانستید خواسته کیروش لباس ابرومند برای تیم ملی ایران بود که حتی مدیر شرکت بی نام نشان ال اشبرت گفت : تقلبی بوده ! در حالیکه فقیرترین کشورهای افریقایی با ادیداس و بوما و .... در میدان بودند چروکهای لباس ایران ما را به یاد شورتهای مامان دوز!!! می انداخت! وزیر کشتی گیر! قطبی با 10 و قلعه نویی با 8 بازی و تدارک عالی وکیروش بدون حتی یک بازی تدارکاتی به مسلخ حریفان رفت وشما از نتایج تیم ناراضی هستید ؟! نکند شما هم جزو کسانی هستید که می خواستند مسابقات فوتبال و کشتی را با شلوار برگزار کنند؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر