فهرست
واکنش مسئولان فدراسیون به رسوایی البسه تقلبی/ چرا می‌خند؟!
واکنش مسئولان فدراسیون به رسوایی البسه تقلبی/ چرا می‌خند؟!

واکنش مسئولان فدراسیون به رسوایی البسه تقلبی/ چرا می‌خند؟!

آی اسپورت- کمپانی تولید لباس‌های تیم ملی فوتبال ایران، دیروز در اظهارنظری شوکه‌کننده اعلام کرد که پیراهن‌های بازیکنان تیم ملی در اردوی اتریش تقلبی هستند و نسبتی با محصولات تولیدی این کمپانی ندارند!

وقوع چنین فاجعه‌ای در بسیاری از کشورها برای استعفای همه اعضای فدراسیون فوتبال کافی است اما واکنش فدراسیون فوتبال ایران و به ویژه شخص آقای رئیس به این موضوع بسیار قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسد. علی کفاشیان احتمالا باز هم با پس‌زمینه لبخندی به پهنای صورت در مقابل دوربین‌های تلویزیونی حاضر خواهد شد تا به شکلی غیرملموس تقصیر را به گردن آل‌اشپورت و یا کادر فنی بیاندازد و از درست شدن اوضاع طی روزهای آتی خبر بدهد!

طبعا در فدراسیونی که می‌شناسیم، برنامه‌ای برای کشف علت‌های این اتفاق فوق‌عجیب و چگونگی رسیدن این پیراهن‌ها به بازیکن‌های تیم ملی وجود نخواهد داشت. اتفاقی که موجب می‌شود جای خالی برنامه تلویزیونی ۹۰ در چنین روزهایی به شدت احساس شود. حالا به نظر می‌رسد همه انتقاداتی که ملی‌پوشان ایران این اواخر نسبت به لباس‌های اردویی‌شان داشتند، صرفا در حیطه تسویه‌حساب کی‌روش با آل‌اشپورت نمی‌گنجد. آن‌ها در تمام این مدت با لباس‌های تقلبی برای جام‌جهانی آماده شده‌اند. چیزی در مایه‌های همان پیراهن‌های یوزپلنگ‌دار و 18هزارتومانی میدان منیریه!

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-21 12:59:24
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۲۰
هههههههههههههههه
کاوه - تهران
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۴۹
تمام هیئت ریسه فدراسیون باید از کار برکنار بشن و از انتخاب دوباره برای تمام عمر محروم بشن. مایه آبروریزی یک ملت هستن . اون تاج و سردار عزیز محمدی و یارانشون هم باید بازپرسی بشن که چی نصیبشون میشده که اینجوری از آلشپورت طرفداری میکردند. داداستان عمومی تران باید به عنوان مدعی العموم وارد بشه.بوی دزدی شدید به مشام میرسه. رسانه های ورزشی نباید کوتاه بیان. درخواست همه باید همین باشه ....برکناری کفاشیان و تیمش...همین حالا ...قبل از جام جهانی!
آرش
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
چطور دلتون میاد به فدراسیون نمونه و بهترین فدراسیون در آسیا این دروغا رو نسبت بدین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما باید حمایت کنین تا آقای کفاشیان به بالاترین جایگاه در فیفا دست پیدا کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر