فهرست
فروزان: بعد از انتخاب تیمم می گویم طرفدار کدام تیم هستم/ با پرسپولیس به توافق نرسم به استقلال می روم!
فروزان: بعد از انتخاب تیمم می گویم طرفدار کدام تیم هستم/ با پرسپولیس به توافق نرسم به استقلال می روم!

فروزان: بعد از انتخاب تیمم می گویم طرفدار کدام تیم هستم/ با پرسپولیس به توافق نرسم به استقلال می روم!

آی اسپورت- محسن فروزان روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا خیلی ها بگویند او با قرمزپوشان قرارداد بسته است. اما این بازیکن اعلام کرده از استقلال هم پیشنهاد دارد و مشخص نیست به چه باشگاهی خواهد پیوست. فروزان در مصاحبه ای که با فارس انجام داده در این باره گفته است: با پرسپولیس صحبت‌های خوبی کردیم و به توافقاتی هم رسیدیم اما یکسری مسائل باقی مانده که تا چند روز آینده حل می شود و مشخص خواهد شد که دو طرف با هم همکاری می‌کنیم یا نه. شرایطی وجود دارد که دو طرف باید درباره آن توافق کنیم که این شرایط شامل مسائل مالی و موضوعات دیگر هم می‌شود.

 به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و علی دایی هم نامدارترین چهره فوتبال ایران است و قطعا او به دنبال هر  بازیکنی نمی‌رود و وقتی به دنبال کسی برود قطعا روی او نظر دارد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و فکر می‌کنم علی دایی به من اعتقاد دارد اما باید ببینیم که چه پیش می‌آید.

گفته می شود از استقلال هم پیشنهاد داری؟!

بله، من از استقلال هم پیشنهاد دارم و صحبت‌هایی هم با آنها انجام دادم اما بعد از مشخص شدن وضعیتم با پرسپولیس و در صورت عدم توافق با این باشگاه صحبت‌های رسمی‌ام را با استقلالی‌ها انجام می‌دهم. من هم مثل هر بازیکن دیگری پیشنهاداتی دارم که باید به آنها فکر کنم. البته بعد از اینکه راهی هر تیمی شدم اعلام می‌کنم که طرفدار کدام تیم هستم!

با یک اتومبیل لوکس هم به باشگاه پرسپولیس رفتی..

 این اتومبیل برای خودم است و یک سالی هست که حتی در تبریز هم با این خودرو تردد می‌کردم و من هم با اتومبیل شخصی‌ام به باشگاه پرسپولیس رفتم تا اگر به این تیم پیوستم نگویند با پول پرسپولیس اتومبیل خریدم یا آنها به من این وسیله نقلیه را دادند.

گفته می‌شود شما و حاج‌محمدی با پرسپولیس قرارداد بستید اما از شما خواسته شده این موضوع را اعلام نکنند...

من با پرسپولیس هیچ قراردادی نبستم و فقط توافقات اولیه تا حدی به دست آمد اما درباره سایر بازیکنان چیزی نمی‌دانم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-21 13:06:49
نظر دهید

۱ نظر
صبا
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۳:۱۰
من نمی دونم تویه استقلالی رو دایی می خواد چیکار؟
دایی سرمربی بزرگی ولی یکی از اشتباهاتش اعتماد به بعضی ادماست...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر