فهرست
افشارزاده: قلعه نویی لیست نداده، خودش با بازیکنان صحبت می کند!/ نباید بازیکنانی مانند نیم فصل گذشته بگیریم!
افشارزاده: قلعه نویی لیست نداده، خودش با بازیکنان صحبت می کند!/ نباید بازیکنانی مانند نیم فصل گذشته بگیریم!

افشارزاده: قلعه نویی لیست نداده، خودش با بازیکنان صحبت می کند!/ نباید بازیکنانی مانند نیم فصل گذشته بگیریم!

آی اسپورت- بهرام افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال امروز هم روز شلوغی را سپری کرد و البته به جمع خبرنگاران آمد و به سوالات آنها پاسخ داد. افشارزاده درباره لیست بازیکنان درخواستی قلعه نویی گفت: امیر قلعه نویی لیستی به من نداده است. قرار شد که خودش صحبت های لازم را با بازیکنان انجام دهد. او کار خودش را می کند. با عجله در این خصوص نباید جلو رفت.باید با آگاهی دست به انتخاب بزنیم. نباید افرادی انتخاب شوند که مثل نیم فصل گذشته استقلال شود.

وی در مورد اینکه آیا مذاکره مستقیم قلعه نویی با بازیکنان می تواند درست باشد یا خیر عنوان کرد: ما گروهی را مامور این کار می کنیم ولی فعلا اسم افراد را نمی توانم بگویم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه آیا مباشری و علی نظری جویباری گزینه های معاونت استقلال هستند، گفت: آقای مباشری مد نظر من نیست ولی با نظری جویباری صحبت هایی انجام دادم‏، در کل یکشنبه در این خصوص تصمیم گیری می شود.

مدیرعامل استقلال در خصوص ماجدی به عنوان سرپرست و اینکه باقی می ماند در این پست یا خیر گفت: فکر نمی کنم تغییری در این پست داشته باشیم اما همان طور که گفتم روز یکشنبه همه چیز مشخص می شود.

به نقل از فارس، افشارزاده در خصوص اینکه آیا بازیکنان برای مذاکره به باشگاه می آیند یا خیر عنوان کرد: هنوز چیزی معلوم نیست. مذاکره باید جایی باشد که آرامش باشد.

وی با اشاره به اینکه اسپانسر استقلال 3 میلیارد تومان به حساب این باشگاه واریز کرده و در مورد تخصیص چند درصدی از قرارداد اعضای باشگاه به صندوق حمایت از پیشکسوتان باشگاه گفت: این تصمیم را گرفته ایم اما هنوز درصد آن را مشخص نکرده‌ایم. فعلا باید تیم را ببندیم و سپس روی این موضوع تمرکز کنیم.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که چه زمانی قرارداد با امیر قلعه نویی رسمی می شود، گفت: حرف ما همان امضا است با او برای ماندن مشکلی نداریم.

وی در ارتباط با اینکه در این چند روز کاری که در استقلال بوده چه چیزی برایش عجیب بوده گفت: شما خبرنگاران عجیب و غریب هستید اما این تلاش ستودنی است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-21 13:51:58
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
افشار زاده حواست باشه باز بازیکن بنجل به قلعه نویی نندازن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر