فهرست
گزارش روز: حفظ دروازه‌بان؛ کورتوا به چلسی باز می‌گردد؟
گزارش روز: حفظ دروازه‌بان؛ کورتوا به چلسی باز می‌گردد؟

گزارش روز: حفظ دروازه‌بان؛ کورتوا به چلسی باز می‌گردد؟

آی اسپورت- در 22 سالگی، ثیبا کورتوا یکی از بهترین دروازه‌بان های جهان است. جوان بودنش باعث نشده که او از کسب جام و حضور در تیم‌های بزرگ جا بماند.

بسیاری از بازیکنان در سن او در تکاپوی حضور در تیم اصلی هستند.دروازه بان اتلتیکو، رکوردی دارد که شاید بسیاری از با تجربه ها نیز به کسب ان افتخار کنند. هدف دیگر برای او، لیگ قهرمانان است. بهترین جام برای این دروازه بان بلژیکی.

شنبه ی گذشته، پس از کسب قهرمانی در لالیگا، او جایزه ی زامورا (کمترین گل خورده) برای دومین بار کسب کرد.آمار او فوق العاده است، تنها 056 در هر بازی (24 گل در 37 بازی).

مقابل رئال مادرید او درخشید. یک نمونه ی خوب آن فینال کوپا دل ری سال گذشته است که در دو موقعیت بسیار خوب، دو توپ 100% از اوزیل و هیگواین گرفت و مانع گل خوردن تیمش شد.

شاید بازی روز شنبه، آخرین حضور کورتوا در پیراهن اتلتیکو باشد. او به صورت قرضی از چلسی در اتلتیکوست و با بابشگاه لندنی برای فصل بعد به توافقاتی رسیده است که بازگردد.مصدومیت چک، نظر مورینیو را عوض کرده است. به زودی شرایط او مشخص خواهد شد و باید دید که او پایان فصل باشگاهی که او را بزرگ کرده و به دنیا معرفی کرده را ترک خواهد کرد یا نه.

     
آی اسپورت
2014-05-21 15:03:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر