فهرست
اولین امتیاز نفت از تبریز/ حسرت 4ساله تراکتور
اولین امتیاز نفت از تبریز/ حسرت 4ساله تراکتور

اولین امتیاز نفت از تبریز/ حسرت 4ساله تراکتور

آی‌اسپورت- تک امتیازی که نفت آبادان در دقایق پایانی از تراکتورسازی گرفت، اولین امتیازی بود که این تیم در لیگ برتر در خانه تراکتور به دست آورد. پیش از این دو تیم سه بار در لیگ برتر در تبریز با هم بازی کرده بودند که تراکتور برتری خیره‌کننده‌ای داشت. آن‌ها در سه برد خانگی برابر آبادانی‌ها 9گل زده بودند و 3 گل خورده بودند. بازی امروز هم مثل بازی‌های قبلی پرگل بود، اما سهم دو تیم از گل‌های رد و بدل شده برابر بود تا تراکتورسازان دو امتیاز حساس را از دست بدهند.

تراکتورسازی که نیم فصل اول هم در آبادان موفق به شکست نفت نشده بود، باز هم در حسرت برد برزیلی‌ها ماند. اگرچه، هیچوقت برابر این تیم شکست نخورده و قبل از سال 91، 4 بازی از 5 بازی را برابر آبادانی‌ها در لیگ برتر به برتری رسیده بود. آخرین برد تبریزی‌ها برابر نفت آبادان به مرداد 91 برمی‌گردد که در جریان لیگ دوازدهم و دور رفت، تراکتورسازی توانسته بود در تبریز نفت آبادان را 2-1 شکست دهد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
این آمارا رو از کجا در میارین؟ آخرین برد تراکتور یک هیچ با تک گل سیدصالحی تو آبادان بود! رفتش هم اولین بازی بعد زلزله اهر بود که تراکتور دقیقه آخر با گل به خودی نبی باقری ها سه به دو برد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر