فهرست
کاپیتان‌های پرسپولیس بیرانوند را به لیگ برمی‌گردانند
کاپیتان‌های پرسپولیس بیرانوند را به لیگ برمی‌گردانند

کاپیتان‌های پرسپولیس بیرانوند را به لیگ برمی‌گردانند

آی اسپورت - سیدجلال حسینی و حسین ماهینی، دو بازیکن باتجربه و صاحبنام پرسپولیس صبح امروز راهی بوشهر شدند تا در جلسه‌ای که در فرمانداری این استان برگزار می‌شود روبروی ماموری که در هفته پایانی فصل گذشته در میکسدزون استادیوم با علیرضا بیرانوند برخورد داشت شرکت کنند و به دلجویی از او و پایان این پرونده امیدوار باشند. کاپیتان‌های صاحبنام سرخپوشان که در این سفر علیرضا بیرانوند را همراه خود می‌بینند، بعد از ظهر امروز در این جلسه که در فرمانداری بوشهر برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد و بر این اساس در تمرین نوبت عصر پرسپولیس غایب خواهند بود. بعد از برخوردی که علیرضا بیرانوند با این مامور نیروی انتظامی در میکسدزون استادیوم بوشهر داشت، کمیته انضباطی او را با یک جلسه محرومیت مواجه کرد و سیدجلال حسینی و ماهینی امیدوارند در این جلسه با دلجویی از مامور مذکور باعث شوند علیرضا بیرانوند در اولین هفته از لیگ نوزدهم در لیست پرسپولیس حاضر شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-08-11 18:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۶
وظیفه مامور نیروی انتظامی در ورزشگاه چیست؟!

پرسپولیس در هفته پایانی لیگ و در اوج استرس به جم می رود و هواداران پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه به سمت وی و سایرین یورش می برند تا باز ایشان سلفی بگیرند( امری که در هیچ کجای دنیا ندیده ایم و احتمالا تا ابد نخواهیم دید) اما مامور نیروی انتظامی به جای کنترل نظم و امنیت ورزشگاه با گوشی شخصی به دنبال سلفی گرفتن با بازیکنان پرسپولیس است!!!
بیرانوند در اوج استرس و اضطراب دست مامور را می گیرد و ایشان را کنار می زند بی آنکه توهینی به ایشان کرده باشد‌

روال منطقی میگه چنین مامور خطاکاری باید مورد مجازات و تنبیه قرار بگیرد اما در سرزمین عوضی جای خاطی و شاکی عوض می شود و مامورد نیروی انتظامی با حمایت سازمان خودش شاکی بیرانوند می شود!
اگر به جای بیرانوند بودم هیچ وقت از چنین مامور مبتدی و طلبکاری درخواست رضایت نمی کردم.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر