فهرست
ادعای گاتزتا دلواسپورت : مهدی بن عطیه در یک قدمی پیوستن به بارسلونا
ادعای گاتزتا دلواسپورت : مهدی بن عطیه در یک قدمی پیوستن به بارسلونا

ادعای گاتزتا دلواسپورت : مهدی بن عطیه در یک قدمی پیوستن به بارسلونا

آی اسپورت - این روزها از بارسلونا اخبار گوناگونی مبنی بر جذب بازیکنان جدید به گوش می رسد. صبح امروز گاتزتا دلو اسپورت در گزارشی ادعا کرد که مدافع مرکزی تیم رم \" مهدی بن عطیه \" در حال مذاکره با بارسلوناست و بارسا در یک قدمی جذب او قرار دارد.

این مدافع 27 ساله مراکشی متولد فرانسه با توان بدنی بسیار بالا و مسلط در جنگ های هوایی ، ماه هاست که یکی از گزینه های اصلی خرید بارسا برای پست دفاع مرکزی در تابستان امسال محسوب می شود.

این روزنامه ایتالیایی نوشته که رودی گارسیا مربی رم گزینه فروش او را بررسی نخواهد کرد. هرچند که این مدافع در تور آمریکای رم حضور نخواهد داشت.

اما آنچه که مسلم است باشگاه رم به هیچ وجه علاقه ای به فروش این مدافع ندارد و برای فصل آینده همچنان روی او حساب باز کرده است.

اما خبرها حاکی از آنند که مدیر برنامه هی  این بازیکن مراکشی هم اکنون در بارسلونا حضور دارد تا با مسئولان بارسا پای میز مذاکره بنشیند.

لوئیس انریکه مربی فصل آینده بارسلونا علاقه خاصی به بازی این مدافع دارد و به توصیه او این مذاکرات انجام خواهد شد.

مبلغ پیشنهادی بارسا 30 تا 35 میلیون یورو است . قراردادی 5 ساله که 4 میلیون یورو درامد خاص خود بازیکن در طول سال خواهد بود. هم اکنون این بازیکن کمتر از 2 میلیون یورو در سال از رم دریافت می کند.

     
آی اسپورت
2014-05-21 17:47:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر