فهرست
گزارش روز : حضور سرزده پردراگ میاتویچ در معروفتین کافه هواداران رئال در شهر مادرید
گزارش روز : حضور سرزده پردراگ میاتویچ در معروفتین کافه هواداران رئال در شهر مادرید

گزارش روز : حضور سرزده پردراگ میاتویچ در معروفتین کافه هواداران رئال در شهر مادرید

آی اسپورت - دیروز سالروز هفتمین قهرمانی رئال در چمپیونز لیگ بود. در سال 1998 بود که رئال پس از 32 سال به فینال لیگ قهرمانان راه یافت و در آنجا باید به مصاف یوونتوس قدرتمند آن سال ها می رفت.

رئال در نهایت با گل پردراگ میاتویچ صرب برنده بازی و برای هفتمین بار قهرمان اروپا شد. دیروز میاتویچ بی خبر و سرزده در سالروز گل تاریخی خودش به معروفترین کافه هواداری رئال رفت و همه را سورپرایز کرد.

گزارش توماس رونسرو از روزنامه AS در این مورد را اینجا بخوانید :ساعت 16.23 دقیقه عصر بود کافه تونین مادرید معروفترین کافه هواداران رئال و محله ای که این کافه در آن واقع است از شدت خوشحالی منفجر شد.

ماشین سیاهی جلوی درب کافه پارک کرد و کسی که از این ماشین پیاده شد کسی نبود جز پردراگ میاتویچ قهرمان مادرید در شب فینال آمستردام.

کسی باورش نمی شد و همه از خود سوال می کردند که وای خدای من ! او واقعا پردراگ میاتویچ است ؟ اینجا چه می کند ؟ برای لحظاتی همه شوکه بودند اما به محض ورود میاتویچ به درون کافه همه به سمت او هجوم برده و او را در آغوش گرفتند.


بازار عکس و اشک و امضا هم داغ داغ بود. یکی از هواداران که به مناسبت سالروز هفتمین قهرمانی رئال در اروپا تی شرتی به تن داشت که عکس میاتویچ روی آن نقش بسته بود با خوشحالی می گفت امروز که به اینجا می آمدم باورم نمی شد که بتوانم کسی را که الان تی شرتی منقش به عکس او را پوشیده ام ، از نزدیک ببینم.

میاتویچ با هماهنگی قبلی با ما و بدون اطلاع هواداران رئال که در کافه حضور داشتند از ساراگوسا خودش را به مادرید رسانده بود. شدت استقبال به حدی بود که گمان می بردی یک ستاره موسیقی راک وارد یک مکان عمومی شده است .

پس از آرام گرفتن اوضاع مدیرکافه \"  تونین ال تورئو \" جام بدلی قهرمانی اروپا را که به شکل هنرمندانه ای نیز بازسازی شده برای میاتویچ آورد و از وی خواست که این جام را بالای سر ببرد.

همانطور که در عکس مشاهده می کنید میاتویچ به یاد آن شب رویایی آمستردام این جام را در دست گرفت . در این لحظه هواداران رئال یک صدا نام او را فریاد زدند و و یاد وخاطره گل او به یوونتوس را بار دیگر زنده کردند.

کافه به یک برنابئوی کوچک تبدیل شده بود و هواداران سر از پا نمی شناختند. این جام که بسیار شبیه به جام اصلی است سه سال پیش و به همت گروهی از طرفداران رئال که  علاقه خاصی به کریس رونالدو دارند تهیه شده و در این کافه نگهداری می شود . به امید روزی که رونالدو این جام را بالای سر ببرد.


در ادامه پردراگ میاتویچ شروع به صحبت کرد :

این جام چقدر خوب طراحی شده است . با نمونه واقعیش تفاوت بسیار کمی دارد .مثل همان جامی که در آمستردام بالای سر بردیم.

باید واقعیت را بگویم ؛ بسیار هیجان زده ام . چنین استقبالی همیشه از بازیکنانی صورت می گیرد که مشغول بازی هستند نه برای کسانی که بازنشسته شده اند . این لطف و محبت را هرگز فراموش نمی کنم.

با این هواداران و با این شور و هیجان شک ندارم که در لیسبون قهرمان خواهیم شد. هرچند اتلتی یک حریف قدرتمند است و به تازگی قهرمان لالیگا شده است. اما یوونتوس با زیدان و دل پیرو هم بسیار قدرتمند بود ولی ما شکستشان دادیم.

در این لحظه مدیر کافه فریاد زد که برای اتلتیکو همان یک جام بس است و قهرمانی اروپا فقط متعلق به مادرید است و همه همگام با او به تشویق مادرید پرداختند.

در انتها میاتویچ اضافه کرد که مهم پیروزی است و حتی یک نتیجه 1-0 هم برای قهرمانی کفایت می کند. 

عصر باورنکردنی هواداران رئال در کافه تونین بدین گونه به پایان رسید و حالا همه منتظر این هستند تا ببینند قهرمان آنها در شب لیسبون چه کسی خواهد بود ؟

توماس رونسرو : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-21 18:31:48
نظر دهید

۱ نظر
amir
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۳۵
اصلا از این مرتیکه خوشم نمیاد - هنوز داغ اون گلی که به یوونتوس زد و در کمال بی لیاقتی رئال رو قهرمان کرد تو دلمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر