فهرست
بکام شروع کرد؛ ملاقات با پدر مسی
بکام شروع کرد؛ ملاقات با پدر مسی

بکام شروع کرد؛ ملاقات با پدر مسی

آی اسپورت - دیوید بکام اولین گام‌ برای به خدمت گرفتن لیونل مسی برای باشگاه تازه تأسیس خود یعنی اینتر میامی را برداشت، تیمی که قرار است از سال آینده در رقابت‌های لیگ فوتبال حرفه‌ای آمریکا (MLS) حضور پیدا کند.

بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «سان»، دیوید بکام نماینده ویژه خود یعنی پل مک‌دونا را به همراه دیگر نمایندگان باشگاه اینتر میامی به شهر لندن فرستاده تا با خورخه مسی، پدر فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا دیدار و مذاکراتی پنهانی داشته باشد.

مک‌دونا که در موفقیت باشگاه آتالانتا یونایتد هم نقش بسزایی داشته است، اکنون مأمور مذاکره با پدر مسی شده تا این فوق‌ستاره آرژانتینی را برای حضور در تیم اینتر میامی که متعلق به دیوید بکام و شرکایش است، متقاعد کند.

دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس که خود در مقاطع پایانی دوران حرفه‌ای‌اش راهی آمریکا شد تا برای لس‌آنجلس گلکسی بازی کند، چنین سناریویی را هم برای لئو مسی متصور است و از پیوستن او به تیمش استقبال می‌کند. مسی 32 ساله که باشگاه بارسلونا خواهان تمدید مادام‌العمر قراردادش است، بندی در قراردادش دارد که می‌تواند تا پیش از آغاز ما مِی هر فصل، درخواست ترک نوکمپ را بدهد.

۲    
آی اسپورت
2019-09-15 13:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر