فهرست
یازده خرداد مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال / کاچی بهتر از هیچی!
یازده خرداد مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال / کاچی بهتر از هیچی!

یازده خرداد مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال / کاچی بهتر از هیچی!

آی اسپورت – سعید شمس: مراسمی که برای تیمهای راه یافته به جام جهانی اهمیت دارد، بدرقه از کشورشان است. اینکه ملی پوشان با چه شرایطی با چه تدارکی کشورشان را به مقصد میزبان جام جهانی ترک کنند، به لحاظ روحی اهمیت فوق العاده‌ای دارد.

در ایران هم بعد از مدتعا سرانجام زمان برگزاری مراسم بدرقه تیم ملی مشخص شد و بر این اساس تیم ملی ایران دو روز پس از بازگشت از اردوی اتریش در روز ۱۱ خرداد از سوی مسئولان، رسانه‌ها و هواداران فوتبال به سمت برزیل بدرقه خواهد شد. این مراسم همزمان با میلاد امام حسین (ع) و در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

فدراسیون فوتبال برای حضور رییس جمهور در این مراسم از سوی وزارت ورزش و جوانان نیز اقدام کرده است. پیش از این محمود گودرزی گفته بود که رییس جمهور پیش از اعزام تیم ملی به جام جهانی در جمع ملی‌پوشان حاضر خواهد شد.

این در شرایطی است که به مانند سال ۸۵ که شاگردان برانکو ایوانکوویچ با شکست دادن بوسنی در ورزشگاه آزادی به سوی آلمان پرواز کردند تا در جام جهانی ۲۰۰۶ شرکت کنند، انتظار می‌رفت تا فدراسیون فوتبال دیداری را در نظر بگیرد تا آن اتفاق قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم می‌افتاد.

البته همینکه قرار نیست بازیکنان تیم از هتل سوار اتوبوس شده و راهی فرودگاه شوند، ما را به یاد ضرب المثل «کاچی بهتر از هیچی\" می‌اندازد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-21 19:36:28
نظر دهید

۲ نظر
ali
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۹
نویسنده محترم من تا اون جایی که حضوزذهن دارم بازی آخر ایران زمان برانکو با جاماایکا بود که گلباران شد و بعدش بازیکنا زیر قران ردشدن یادمه تیم آفریقایی بودش
-
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۸
‏‎ ‎ن عزیز همین بوسنی بود.5 یا4گولم زدیم..گل اونارو هم باربارز مهاجم اون موقع هامبورگ و هم تیمیه مهدویکیا بود زد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر