فهرست
سکوت عجیب و نگران‌کننده در تبریز/ عیبی یوخ یا عیبی وار؟!
سکوت عجیب و نگران‌کننده در تبریز/ عیبی یوخ یا عیبی وار؟!

سکوت عجیب و نگران‌کننده در تبریز/ عیبی یوخ یا عیبی وار؟!

آی اسپورت- نفت تهران هم با منصور ابراهیم‌زاده به توافق رسید تا تعداد تیم‌هایی که مربی خودشان را برای فصل آینده مشخص کرده‌اند به ۱۲تیم برسد. البته ابراهیم‌زاده مدعی شده هنوز چیزی میان او و باشگاه نفت به قطعیت نرسیده اما شواهد حاکی است سرمربی اصفهانی بعد از یک سال دوری دوباره به تیم سابقش باز خواهد گشت.

حالا فقط ۴تیم از ۱۶تیم فصل آینده تکلیف نیمکت مربیگری‌شان را مشخص نکرده‌اند. دو تیم خوزستانی فولاد و نفت مسجدسلیمان به اضافه راه‌آهن تهران و تراکتورسازی. در این میان فولادی‌ها به دلیل صعود به جمع ۱۶تیم برتر آسیا تا همین یک هفته پیش درگیر مسابقات بودند و طبیعی است که چند روزی را به استراحت مطلق بگذرانند. به خصوص که مربی موفق و برنده آنها درگیر یک عمل جراحی شده و اولویت اول اهوازی‌ها انتظار کشیدن برای بازگشت فرکی است. راه‌آهن تهران هم که با مشکلات به‌وجودآمده برای بابک زنجانی هنوز مالک آینده‌اش را نمی‌شناسد چه برسد به سرمربی فصل بعد!

در این میان اوضاع تراکتورسازان تبریزی از همه عجیب‌تر و شاید نگران‌کننده‌تر است. تیم پرهوادار آذربایجان هفته‌ها قبل از دور رقابت‌های آسیایی کنار رفته و با توجه به قهرمانی حذفی و کسب مجدد سهمیه آسیایی به نظر می‌رسید مسئولان این باشگاه امسال با برنامه‌ریزی مناسب‌تری نسبت به سال‌های گذشته و با استفاده بهینه از زمان، تیم قدرتمندی را برای فصل آینده ساخته و پرداخته کنند. اما آن‌ها تمام روزهای اخیر را با خبر/شایعه مذاکره با برانکو ایوانکوویچ سپری کردند تا این‌که امروز مربی کروات فاش کرد ارتباطش با تراکتورسازان اصلا به مرحله مذاکرات جدی هم نرسیده است. بنابراین به نظر می‌رسد قهرمان جام حذفی در تمام روزهای اخیر دست روی دست گذاشته و هنوز هیچ گزینه جدی و مناسبی برای نیمکتش در نظر ندارد. این در حالی است که برخی تیم‌ها مدت‌هاست از این مرحله عبور کرده و حتی مشغول عقد قرارداد با بازیکنان جدیدشان شده‌اند.

برای سرخپوشان تبریزی به عنوان یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین تیم‌های لیگ برتری سکوت روزهای اخیر نگران‌کننده به نظر می‌رسد و وقت آن رسیده که مسئولان این باشگاه از پیله انفعال خارج شده و اخبار خوشی را به گوش هواداران برسانند. مگر این‌که زیر این لایه‌های پررنگ سکوت، اتفاقات مهمی در جریان باشد و مسئولان تبریزی بدون سر و صدا مشغول آماده کردن یک بمب خبری و رو کردن یک آس بزرگ برای هواداران خود باشند. فقط در آن صورت است که می‌توان در مقابل این سکوت خبری و عقب افتادن تراکتور از رقبا، به سبک هواداران تبریزی فریاد زد: عیبی یوخ!

  ۸  
آی اسپورت
2014-05-21 21:07:32
نظر دهید

۸ نظر
-
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۰۱
هیات مدیره و به تبع آن، جمشید نظمی، ضرب‌الاجلی 48 ساعته برای تونی تعیین کردند. حالا چه کسی برای آنها ضرب‌الاجل تعیین می‌کند! نکند «وقت» تنها برای راندن تونی طلاست و برای انتخاب جایگزین تونی «ریگ» هم نیست...
حسن رزاق پور
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
وای به حال نظمی اگر مربی بزرگتر و بادانش تر از تونی انتخاب نکند.آن موقع است که این سکوت طوفانی خواهد که باشگاه را بر سر لجاجت کنندگان با هواداران فهیم تیراختور خراب خواهد کرد.هواداران تونی را می خواهند ولی اگر هیئت مدیره بخاطر محبوبیت تونی با آنها لج کرده و نمی خواهد تونی را بیاورد باید یک مربی بسیار بزرگ و با دانش تر از تونی را جایگزین تونی کند.هواداران به غیر از این راضی نخواهند شد.شاید هم پنجشنبه 10 صبح با تجمع هواداران جلوی باشگاه تکلیف خود نظمی زودتر از سرمربی مشخص شود
عشقیم ترختور
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۰
تجمع میلیونی پنج شنبه 10 صبح جلوی باشگاه تراکتور.باید باشگاه رو آتیش بزنیم
محمد امیری
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۴
هواداران پو ر شور بدانند که باشگاه به این زودی یک سوپرایزی برای پورشورها خواهند داد که آن نیز خواسته ما همان توووووو.و..نی یعنی به همین زودی به کوری دشمنان و بد خواهان تراحتور بزرگ به موففقیت بزرگ خواهد رسید
-
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۶
اسونخواستیم فعلا اسو پاسیم
moji
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۲
khaste shodim az modirane bi liyagat
KRAL
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۷
از اولین بازی لیگ خواستار استعفای سرایدار نظمی خواهیم بود تو عمرم به این بی لیاقتی و بیعرضگی ندیم هروقت میبینمش یاد اون مدیرعامل استقلال میافتم که لیست تیمشو با پست فرستاده بود به AFC اینم ی چیزی در اون حده البته این نظمی دوز حماقتش بالاست به دلیل اینکه جز پرسنل اون ارگان خاص!!! هست.
کیان
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
تازمانی که سپاه مالک این تیم هست همینه فکر اساسی باید کرد خانه ازپای بست ویران است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر