فهرست
نقد داوری ماشین-پرسپولیس؛ دو اشتباه بزرگ
نقد داوری ماشین-پرسپولیس؛ دو اشتباه بزرگ

نقد داوری ماشین-پرسپولیس؛ دو اشتباه بزرگ

آی اسپورت - سعید مظفری زاده با اشاره به دو یا سه تصمیم کلیدی داور بازی درباره این مسئله صحبت می کند که داوران می توانند روی نتایج مسابقات تاثیرگذار باشند. او در گفتگو با ورزش 3 نظراتش را درباره تصمیمات داور این بازی اعلام کرد.

  • در دقیقه 10 شجاع خلیل زاده در برخورد با مهاجم ماشین سازی در محوطه جریمه پرسپولیس باعث سرنگویی او شد. این موضوع باعث شد تا یک پنالتی به نفع ماشین سازان گرفته نشود.
  • در نیمه اول این مسابقه، یک آفساید به سود پرسپولیس اعلام شد که البته به دلیل عدم پخش آهسته این صحنه نمی توان از صحت و سقم آن اطلاع پیدا کرد. اگر کمک داور به اشتباه پرچم خود را بالا گرفته باشد از حق مسلم یکی از تیم های حاضر چشم پوشی کرد.
  • در نیمه اول بحثی میان بیراوند و نوراللهی انجام شد اما با توجه به این که شدت خاصی نداشت نمی توان تنبیه داوری برای ان در نظر گرفت.
  • در نیمه دوم پرسپولیسی ها در دقیقه 62 و شلوغی های محوطه جریمه حریف به یک برخورد مشکوک بودند اما باز هم عدم پخش تصویر آهسته این صحنه نیز باعث شد تا نتوانیم درباره آن حریفی بزنیم.
  • امید عالیشاه در دقایق پایانی روی توپی که تاثیری روی دروازه نداشت توپ از دست رفته را محکم به سوی فنس های دور زمین کوبید و حالی که می توانست این اتفاق نیفتد افتاد تا کنترل و سازمندی هواداران کمی راحت تر باشد. او در این صحنه باید یک اخطار می گرفت و در سوی دیگر
  • همچنین تصمیم داور در دادن اخطار به رادوشوویچ، گلر ذخیره پرسپولیس که توپ را از کنار زمین دور کرد کاملا درست داد.
  • در چهارمین دقیقه وقت تلف شده پرسپولیس صاحب گل شد اما کمک داور به اشتباه در حالی که تشخیص گل بودن توپ زیاد سخت هم نبود.
۱۵ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-29 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
محمد
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
دلیل آفساید گرفتن این بود که کمک داور از آذربایجان غربی بود
کیسه قهرمان دسته 3
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
نویسنده عزیز ، آب رو بریز همونجاییت که میسوزه
خخخ
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
باز هم لنگ به کمک داوری سه امتیاز رو گرفت. داور پنالتی دقیقه 10 به نفع ماشین سازی نگرفت. که توی نتیجه تاثیرگذار بود. اما گل دقیقه ۹۵ لنگ دیگه تاثیری توی نتیجه بازی نداشت.
استقلال
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
صحنه گل شونم اول خطاروی خالقی فر رو نگرفت .خطایم که گرفت و منجربه گل شد خطانبود.
خطای شجاع علیل زاده روی بازیکن ماشین سازی کاملا مشخص بود که پنالتی هست
اینا علنی نمیان به داورا بگن حمایت کنید از لنگ ولی با رفتاراشون و حرفاشون غیر مستقیم به داور میفهمونن که به ضرر لنگ اشتباه نکنید ولی به سودش ایرادی که نداره هیچ بلکه گاهی باعث میشه جایزه هم بگیرن و بهمین دلیل داوری که میبینه اگر علیه لنگ سوت بزنه موءاخذه میشه و اگه به سودش اشتباه کنه هیچکس حتی ازش نمیمرسه چرا!!؟پس ترجیح میده خطاهای علیه لنگو نبینه تا راحت و بی دردسر به کارش ادامه بده
!!!
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
کمیته داوران _ پرسپولیس قعرمان

داور یک پنالتی صددرصد به سود ماشین سازی نگرفت.
.
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
باز هم لنگ به کمک داور بازی رو برد ؟ داور یه پنالتی برای ماشین سازی نگرفت.
منتقد
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۴
تا پرسپکتیوش رو رسم نکنی ازت قبول نمکنیم. مرتیکه فقط بلده واسه
رضایت کیروشش پرسپکتیو رسم کنه
بازم لطف داور
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
پس باز پرس پولیس از داوری سود کرده. همین چیزهاست که مردم کاشیما رو تشویق میکنن. تیمی که داوران و فدراسیون دارن هلش میدن.
....
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
آره دیگه گل تراکتور ماست مالی میشه و خطای ترسو علیل زاده روی مهاجم ماشین سازی گرفته نمیشه واعلام یک آفساید اشتباه از گل زنی ماشین سازی جلوگیری میکنه و...مگه یه تیم چند تا موقعیت داره که دو تاش رو داور ماست مالی میکنه.یعنی خدا به داد سپاهان و پیکان برسه.این کمیته داوری تا چرتپولیس رو نیاره صدر جدول و همون جا نگه نداره دست بردار نیست.چقدر هم برانگوه الکی زار زار میکنه که بلزیکن ندارم.بازیکن لازم نیست اصل داوره که هواتون داره
امید از تفت
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۶:۰۴
خیلی جالبه، صحنه های به نفه ماشین واضح بوده، جاهایی که به نفع پرسپولیس هست صحنه آهسته پخش نشده و واضح نبوده. عجب کارشناسی قشنگی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر