فهرست
زوبی زارتا: خود را مسئول اتفاقات این فصل می‌دانم
زوبی زارتا: خود را مسئول اتفاقات این فصل می‌دانم

زوبی زارتا: خود را مسئول اتفاقات این فصل می‌دانم

آی اسپورت- آندونی زوبی زارتا، مدیر ورزشی بارسلونا در مراسم معارفه ی لوییس انریکه  خود را یکی از عوامل نتایج ضعیف فصل گذشته خواند.

بارسلونا با مربی گری تاتا در فصل گذشته، موفق به کسب جامی نشد و در تمام تورنومنت ها ناکام بود.

لوییس انریکه: \"به این باشگاه آمد زیرا فلسفه ی ما را می‌دانست و خودش را در زمان حضور در اینجا ثابت کرده بود. ایمان داریم که او برای این چالش کاملا آماده است. لوییس کسی است که از رقابت‌های بزرگ نمی‌ترسد. در راه این پروژه با یکدیگر قدم بر می‌داریم. سعی می‌کنیم که بهترین‌ها را برایش فراهم کنیم.

تراش‌تگن: ما دو سال پیش خرید یک دروازه بان جدید را شروع کردیم. تراش‌تگن تمامی توانایی های مورد نیاز برای حضور در بارسا را دارد؛ در تک به تک‌ها خوب است، با فضای روبرویش خوب کار می‌کند، بازی با پایش قوی است و شخصیت لازم را دارد. دقیقا همان کیفیت‌هایی که یوردی ماسیپ دارد و روز گذشته با او به توافق رسیدیم تا قراردادش را تمدید کند.

فراز و نشیب ها: نقل و انتقالات در 30 آگوست به پایان می‌رسد. سال‌های پیش همیشه در لحظات پایانی خرید می‌کردیم در حالی که شروع مذاکره از اوایل نقل و انتقالات بود. باید صبور باشیم. حل کردن مشکل فراز و نشیب‌ها ، یک شبه نخواهد بود. پنجره ی نقل و انقالات زمان خودش را دارد. سال گذشته مثلا پس از روز پانزدهم تغییری ایجاد نشد.

رافینا و دلوفئو: آنها دو بازیکن برای تیم اصلی هستند. از روز اول تمرینات آنها برای فیکس شدن می‌جنگند. برای همین است که به اینجا می‌آیند. استعداد‌های آنها ثابت شده است

مسئولیت: از وقتی به این باشگاه آمدم، هر بار که خوب کار نکرده‌ایم، برای هراتفاقی که رخ داده احساس مسئولیت کرده‌ام .شما خوشحالی های کمی از من دیدید. شاید به خاطر روحیه ای باشد که از دروازه‌بانی در من مانده است. من برای همه ی اتفاقات این فصل احساس مسئولیت می‌کند.نمره ی خوبی به خودم نمی‌دهم. از مشکلاتی که سال پیش گریبان گیر ما بود آگاه هستم. همچنین برای لوییس انریکه و سرمربی جدید بارسا نیز احساس مسئولیت می‌کنم. سعی می‌کنم که به او کمک کنم وبهترین شرایط کاری را برایش ایجاد کند. این ماموریت من خواهد بود.\"

     
آی اسپورت
2014-05-22 09:50:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر