فهرست
گزارش روز: اولین جلسه ی تمرینی بوسنی؛ اژدها امیدوار به صعود از مرحله ی گروهی
گزارش روز: اولین جلسه ی تمرینی بوسنی؛ اژدها امیدوار به صعود از مرحله ی گروهی

گزارش روز: اولین جلسه ی تمرینی بوسنی؛ اژدها امیدوار به صعود از مرحله ی گروهی

آی اسپورت- تیم ملی فوتبال بوسنی اولین جلسه ی تمرینی خود را روز گذشته در هراسینیچا برگزار کرد و پس از آن راهی گراداکاک می‌شود تا یک بازی خیریه با تیم جوگودیکا برگزار کند.

پیش از اولین جلسه ی تمرینی، استقبال گرمی توسط مردم بوسنی از بازیکنان تیم ملی شد و خبرنگاران، مصاحبه ای را با بازیکنان این تیم ترتیب دادند که اولین آنها، منصور مویژا، مدافع فرایبورگ بود.

مویژا گفت : پس از بهبود مصدومیتم احساس خوبی دارم. تیم خودرش را به خوبی آماده ی جام جهانی می‌کند. بسیار زود است که بگوییم تا کجا می‌توانیم پیش برویم، انتظارات از ما بالاست و من اطمینان داریم که می‌توانیم به هدفمان برسیم و از گروه صعود کنیم.

در بوندس لیگا فصل سختی داشتیم ولی موفق شدیم به هدفمان برسیم و در لیگ باقی بمانیم.\"

هریس مدونژانین  نیز گفت که اردوی تیم ملی در مسیر درستی قرار دارد.

او گفت: \"سخت تلاش می‌کنیم که برای برزیل آماده باشم. آرژانتین بهترین تیم گروه ماست. یک تیم فوق‌العاده، ولی  ما باید تنها به خودمان نگاه کنیم.

فردا برای مجروحین و آسیب دیدگان فاجعه ای که گریبان گیر بوسنی شد بازی خواهیم کرد. حضور ما در گراداکاک بسیار مهم است.\"

آسمیر بگوویچ، دروازه بان اول تیم ملی بوسنی نیز از بند مصدومیت رها شده و به خوبی با تیم تمرین کرده است.

بگوویچ گفت: \"احساس بسیار خوبی دارم. امیدوارم که به زودی کاملا ریکاوری کنم. علاوه بر سخت تمرین کردن، در برزیل نیز نمایش خوبی داشته باشم

باید تمام تلشامان را انجام دهیم تا آرژانتین را متوقف کنیم. آنها تنها یک بازیکن مثل مسی نیستند بلکه یک تیم قدرتمند هستند.\"

سوسیچ و لولیچ نیز امشب به اردوی اژدها‌ اضافه خواهند شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-22 12:20:31
نظر دهید
۱ نظر
محسن
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۷
یه انتقاد ازتون داشتم اونم اینه که جای تیم ملی خودمون رو با تیم های ملی بوسنی و نیجریه و آرژانتین اشتباه گرفتید.تو گزارشاتون القاب تیم های هم گروه ایران رو یه جوری بولد میکنین که آدم فکر میکنه تیم ملی خودمون کشور بوسنی یا نیجریه است.حداقل برای اونا اینجوری مینویسین اژدها و عقاب و این جور چیزابرای ایران هم از شیران پارس یا افتخار پارس استفاده کنید آدم یه جوری فکر میکنه خیلی علاقه به تیمای دیگه گروهمون دارید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر