فهرست
سولدادو و آدبایور در نزدیکی درهای خروج تاتنهام؛ اسپرز پیشنهادات را بررسی می‌کند
سولدادو و آدبایور در نزدیکی درهای خروج تاتنهام؛ اسپرز پیشنهادات را بررسی می‌کند

سولدادو و آدبایور در نزدیکی درهای خروج تاتنهام؛ اسپرز پیشنهادات را بررسی می‌کند

آی اسپورت- امانوئل آدبایور مهاجم تاتنهام، دو  فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد ولی اسپورز ها به پیشنهادات برای او و روبرتو سولدادو گوش می‌دهند و آنها را بررسی می‌کنند.

به گزارش Goal،  تاتنهام قصد دارد خط حمله ی خود را برای فصل آینده تقویت کند و این در حالیست که سرمربی آنها هنوز مشخص نیست. از ماریکو پوچتینو به عنوان گزینه ی احتمالی یاد می‌شود.

با این حال، سولدادو که فصل بسیار ضعیفی را با این تیم پشت سر گذاشت، به درهای خروجی این باشگاه نزدیک است و با حقوق هفته ی 80 هزار پوند، مالکان آمریکایی باشگاه قصد دارند او را بفروشند.

دنیل لوی، مالک تاتنهام قصد دارد بیشتر 26 میلیون پوندی که برای خرید سولدادو به والنسیا پرداخت کرد را بپردازد ولی این کار بعید به نظر می‌رسد زیرا نمایش‌های ضعیف سولدادو که در 29 بازی تنها 6 گل به ثمر رسانده، قیمت او را به شدت پایین آورده است.

آدبایور نیز 30 ساله شده و سن بالایی دارد ولی نمایش‌های خیره  کننده ی او در نیم فصل دوم، حضورش در وایت هارت لین را برای یک فصل دیگر تضمین می‌کند.

مهاجم توگویی که در زمان حضور بواش، به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده بود، پس از روی کار امدن شروود فوق العاده کار کرد و در 21 بازی، 11 گل برای تیمش به ثمر رساند.

آدبایور که پس از یک فصل حضور قرضی در تاتنهام، سال 2012 از سیتی خریداری شد، دو فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد.

به احتمال زیاد، حقوق او در فصل آینده کاهش پیدا خواهد کرد. او که هفته ای 100 هزار پوند دستمزد می‌گرفت، حالا ممکن است حقوقش تا هفته ای 40 هزار پوند تقلیل پیدا کند.

گزینه ی مورد علاقه ی لوی و بالدینی، روملو لوکاکو ی چلسی است که در حال حاضر به صورت قرضی در اورتون بازی می‌کند.

     
آی اسپورت
2014-05-22 13:49:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر