فهرست
سیامک نعمتی: ۴تا خوردیم می‌توانیم ۴تا بزنیم
سیامک نعمتی: ۴تا خوردیم می‌توانیم ۴تا بزنیم

سیامک نعمتی: ۴تا خوردیم می‌توانیم ۴تا بزنیم

آی‌اس‍پورت- بعد از برد کوبنده و روحیه بخش مقابل استقلال خوزستان حالا همه از علی علیپور می‌گویند. بازیکنی که درخشش‌اش در اهواز با گلزنی به چشم آمد اما در این تیم پرسپولیس بازیکن دیگری هم بود که نمایشی تحسین برانگیز ارائه داد. اهواز جایی برای بازگشت سیامک نعمتی بود. او که مقابل تیم سابقش نمایش ناامیدکننده‌ای ارائه داده بود برای بار دوم به ترکیب اصلی رسید و این بار بهترین هافبک و البته برترین بازیکن میدان بود. شماره 88 دقیقه 88 از بازی بیرون رفت اما قبل از آن همه کار کرد. به نوعی پرتحرک‌ترین هافبک تیمش بود و می‌توانست گلزن و سازنده گل‌های دیگری هم باشد که بدشانسی آورد. او در توپگیری و کمک به دفاع همان کاری را کرد که برانکو و کی روش از امیری می‌خواهند و البته در فاز حمله ماموریتش را به سرانجام رساند.


بعد از بازی با پیکان شاید کار برایت سخت شده بود بخصوص که مقابل سپاهان و الهلال هم بازی نکردی. چه کار کردی تا دوباره به ترکیب اصلی برسی؟
 خب بله، من در بازی با پیکان شرایط خوبی بخصوص از نظر بدنی نداشتم چون دچار سرماخوردگی شده بودم و شرایط خوبی نداشتم. در این چند وقتی که بازی نکردم خیلی سخت تمرین کردم چون منتظر اعتماد دوباره بودم. خدا را شکر این اتفاق در اهواز افتاد و فکر می‌کنم توانستم به بهترین شکل جواب این اعتماد را بدهم. امیدوارم در آینده از این بازی هم بهتر و بهتر کار کنم و بتوانم به کادر فنی و تیمم کمک کنم.
بازی در اهواز همیشه برای پرسپولیس سخت بوده اما این بار بازی خیلی آسان شد چون در 25 دقیقه اول سه گل زدید. فکر می‌کردی بازی را اینطوری شروع کنید؟
 بله، استقلال خوزستان تیم قهرمان دو فصل قبل لیگ با همان مربی است. شرایط خیلی سخت بود بخصوص در زمین حریف ولی فکر کنم خودمان را آماده کرده بودیم که یک برد خوب بیاوریم و گل‌های زیادی بزنیم تا با آمادگی صددرصد به بازی الهلال برویم چون بزرگترین بازی فصل مان است. خدا را شکر نیمه اول موفق شدیم فرصت هایمان را گل کنیم اما نیمه دوم متاسفانه این اتفاق نیفتاد.
در دومین حضورت به‌عنوان بازیکن ثابت نمایش خیلی خوبی داشتی. در حمله و دفاع خوب بودی و همه از بازی‌ات تعریف می‌کنند. بعد از این بازی چقدر راضی هستی از خودت؟
 خدا را شکر موفق شدم به‌عنوان بازیکن اصلی بازی کنم. در این شرایط روانی به این برد نیاز داشتیم و خدا را شکر که به تیمم کمک کردم که این اتفاق بیفتد. در جدول لیگ هم به این سه امتیاز نیاز داشتیم. فکر کنم نسبتا خوب کار کردم اما هنوز صددرصد نیستم و امیدوارم در آینده بتوانم همه توانایی هایم را نشان دهم.
شاید این برد یک جورهایی تیم را به آرامش رساند و البته برای بازی الهلال امیدوار کرد. چقدر امیدواری به بازی برگشت در مسقط؟
 بله، صددرصد نیاز داشتیم به سه امتیاز چون دو سه بازی خوب نتیجه نگرفته بودیم و شرایط روانی تیم با این برد خیلی خوب شد. امیدوارم در مسقط هم همینطوری شروع کنیم و سریع میخ مان را در زمین بکوبیم و گل‌های زیادی بزنیم. بله، حتما امیدواریم و می‌رویم که ببریم و جبران کنیم. با اینکه بازی خیلی سخت است اما ما پرسپولیس هستیم و پرسپولیس برای کارهای بزرگ ساخته شده.
حالا امیدواری که مقابل الهلال بازی کنی؟
 این دیگر بستگی به شرایط بازی دارد. اگر بازی کردم صددرصد بهترین عملکردم را ارائه می‌دهم و اگر بازی نکردم برای تیم دعا می‌کنم چون به این برد نیاز داریم.
در سیستم 2-4-4 لوزی پرسپولیس، هافبک چپ بهترین جایی است که می‌توانی بازی کنی.
 خب من در پست‌های زیادی بازی کرده‌ام و خیلی برایم اهمیت ندارد کجا بازی کنم. من در پیکان هم هافبک چپ بودم و مقابل استقلال خوزستان هم در این پست بازی کردم. خب اینجا خیلی راحت‌ترم اما همه چیز به نظر سرمربی بستگی دارد.
یکی دو تا شانس گل هم داشتی که نزدی. یک پاس عالی هم به علیپور دادی که نزد. می‌شد این بازی را با نتیجه بهتری هم برد؟
 ماشاءا... علی خیلی سر حال است و خیلی دارد به تیم کمک می‌کند. امیدوارم همین روندش را ادامه دهد. او می‌خواست پاسی که من دادم را گل کند که یک مقدار خستگی باعث شد آن توپ گل نشود که اینقدرها هم مهم نیست. مهم کمکی است که به تیم می‌کند و زحمتی است که می‌کشد. ان شاء‌ا... از این به بعد، هم ما بیشتر به او پاس بدهیم هم علی بیشتر گل بزند.
راستی واقعا کولی بالی روی تو خطا کرد؟ چون گزارشگر اهواز تاکید داشت خطا نبوده.
 توپ دقیقا زیر پای ما بود اما مدافع وسط آنها طوری من را زد که همان جا افتادم. لازم نبود من کار خاصی کنم و یک پا می‌انداختم گل می‌شد چون دروازه هم خالی بود. اصلا در پنالتی بودنش شکی نیست. نه صد در صد بلکه 200 درصد پنالتی بود. فکر کنم قانون جدید این است که وقتی پنالتی می‌گیرند کارت زرد می‌دهند اما شرایط خطا طوری بود که داور کارت قرمز مستقیم داد چون خیلی پنالتی بود.
تو با منشا هم اتاقی هستی و با هم رابطه خوبی دارید. منشا این بازی هم گل نزد و یک مقدار کلافه است. چرا کم گل می‌زند به نظرت؟
 فکر می‌کنم منشا خوب بازی کرد و نسبت به بازی قبلش بهتر بود. خب منشا هم نیاز به زمان دارد که در تیم جا بیفتد که کم‌کم اینطوری می‌شود. الان شرایط دوندگی، جایگیری و پاس دادنش خیلی بهتر شده و جا می‌افتد. فدای سرش هم که پنالتی را گل نکرد چون همه ما می‌دانیم که توانایی بالایی دارد و مطمئنا گل‌های بیشتری می‌زند. در بازی با الاهلی دیدید که پنالتی را خیلی خوب گل کرد اما این بار متاسفانه نتوانست. با این حال حتما در بازی‌های بعدی گل‌های خوبی برای پرسپولیس می‌زند.
حرف آخر درباره الهلال و بازی حساس سه شنبه؟
 شاید خیلی‌ها فکر کنند ما شانس زیادی مقابل الهلال نداریم اما فکر کنم همانطور که چهار گل در نود دقیقه خوردیم، می‌توانیم همین تعداد گل را بزنیم و شاید بیشتر چون شرایط بازی با دو هفته پیش خیلی فرق می‌کند. در آن مقطع تیم ما سر حال نبود اما الان همه تیم از نظر روانی و بدنی آماده‌اند. امیدوارم بتوانیم بزرگترین اتفاق چندین سال اخیر فوتبال ایران را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

محمد قراگزلو، ایران ورزشی

 

۷۴ ۷  
آی اسپورت
2017-10-14 12:01:00
نظر دهید

۷ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
درود بر تو سیامک جان من خیلی قبولت دارم مطمئنم اگه پرفشار و پیوسته تمرین کنی به حقت تو پرسپولیس میرسی و احمد زاده نجس رو نیمکت نشین میکنی ... باور کن مسی وار بازی میکنی و سبک بازیتو خیلی دوست دارم ولی هنوز ترس از نیمکت و بیرون از نیمکت نمیزاره کارای کاملتو نشون بدی مطمئن باش بهترین میشی البته باید قول بدی مثل احمد زاده و طارمی نباشی تا در پرسپولیس موفق شدی منت بزاری رو هوادارا و خودتو بالاتر از پرسپولیس بدونی... خیلی خب معلومه که فوتبالیستی به شخصه قول میدم بهترین ایران میتونی بشی البته به شرط پشتکار . متاسفانه علیرغم اینکه چند ماهیه آومدی پرسپولیس من نتونستم از نزدیک ملاقاتت کنم اما مطمئنم بچه خوبی هستی .... در ضمن چرا نتونیم الهلال رو ببریم فقط به غیرت و شانس بستگی داره و یکی دیگه به چینش صحیح برانکو که بعید میدونم باب میل پرسپولیس و برا پیروزی ترکیب بچینه چون ربیع خواه وبال گردنشه و نمیتونه بزارش رو نیمکت ... لعنت بر مافیا.... اما دوستی که بجای من کامنت میزاری خیالت تخت باشه من کوتا نمیام و تو هر لجی که با من داری نمیتونی از این راه شکستم بدی چون من میخوام واقعیات رو بیان کنم تا شاید اسکولهایی مثل تو هم بلاخره تعقل کنند و بفهمند که واقعیت فوتبال و پرسپولیس اینی نیست که از تلویزیون میبینند
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
اقا یا خانم محترم چرا بجای من کامنت میذاری.چرا به فرشاد توهین می کنی؟چرا ربیع خواه را میکوبی.خجالت بکش و دیگه با آی دی من کامنت نذار.پرسپولیس به طرفدارای مثل تو نیاز نداره شیشتقلالی بدبخت
فرشاد4تای95
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
خداشفابده من که ناامیدنیستم شایددیرولی شفامیگیری یعنی بایدخیلی بزباشه هرکی که فکرکنه توپرسپولیسی هستی بی وجودازاسم پرسپولیس استفاده نکن علیفر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
کاری به این یارو که خودشو بجای من جازده ندارم چون بی مقدار تر از آونیه که بخوام باهاش کل کل بکنم در ضمن هر کس گذشته رو یادش بیاد میفهمه که من از اول با بی قانونی مخالف بودم یعنی با بازی دادن ربیع خواها مخالف بودم پس این یارو نمیگم شیشتقلالیه اما خودشو جای من زده چون عقده داره . چون یه مرده پرست ماکه و عقده داره و چون نمیفهمه ملالی نیست ... اما در مورد شما بچه دبستانی آقای فرشاد میشه بگی کجای حرفای من ضد پرسپولیسه ؟ میشه بگی کجای حرفای من غیر منطقیه؟ میشه بفرمایید کی روانیه؟ البته خب این عادت شده تو جمهوری اسلامی هر کس بفهمه یه انگ مثل روانی بودن و فریب خورده بهش میچسبونند که این از خصوصیات آونایی هست که یا نمیفهمند یا برا نفهمیدن پول میگیرند ... امیدوارم درکت آونقدری بره بالا تا بتونی واقعیات رو درک کنی
عمر الخریبین
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
فعلا اون چهارتایی را که خوردید یه جوری رفع و رجوعش کنید تا جا برای چهار تای دیگه هم باز بشه.
۴پولیس
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۹
یه چهارتا دیگه هم میخورین هشتایی میشین
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
آره تو خیلی میفهمی حالا دیگه از این سایت برو...شو.ما نیاز به دلسوزی امثال تو گرگ در لباس بره نداریم.ششتقلالی بدبخت
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر