فهرست
سرپرست فولاد: هم بختیار می‌ماند هم عبدالله/ ۲۰بار امضا می‌کنم که مربی ما فرکی است!
سرپرست فولاد: هم بختیار می‌ماند هم عبدالله/ ۲۰بار امضا می‌کنم که مربی ما فرکی است!

سرپرست فولاد: هم بختیار می‌ماند هم عبدالله/ ۲۰بار امضا می‌کنم که مربی ما فرکی است!

آی اسپورت- در حالی که حسین فرکی هنوز هیچ اظهارنظری درباره آینده‌اش با باشگاه فولاد انجام نداده و حتی رسانه‌ها از اسکوچیچ به عنوان گزینه جانشینی او نام می‌برند، سرپرست تیم فولاد با اطمینان از ماندن فرکی در اهواز خبر داده و حتی حاضر است ۲۰ امضا هم برای این ادعا خرج کند!

با یحیی مذاکره نکرده‌ایم

حسین ابن‌قاسم ضمن اعلام این موضوع مذاکره باشگاه فولاد با یحیی گل‌محمدی را نیز کاملا تکذیب کرده است. او به تسنیم می‌گوید: ما با گل محمدی مذاکره نکردیم و این خبر کذب محض است. در ضمن گل‌محمدی با ذوب‌آهن به توافق رسیده و فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود. حسین فرکی سرمربی تیم فولاد خوزستان در فصل آینده خواهد بود و در این موضع یک درصد هم شک نکنید. آقایان فرکی، سجادی، دارستانی، خداداد، سعداوی و بختیاری زاده فصل بعد اعضای کادر فنی فولاد را تشکیل می‌دهند و مطمئن باشید سرمربی ما تغییر نمی‌کند.

جایگزینی برای فرکی نداریم

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به اظهارات حسین فرکی که گفته هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته است، گفت: او به خودش و تیم دو هفته استراحت داده و طول درمانش بعد از عمل جراحی هم دو سه هفته خواهد بود. ما هیچ جایگزینی را برای حسین فرکی در نظر نگرفته‌ایم، چون کاملاً مطمئن هستیم که او در فولاد می‌ماند. این حرف را با قاطعیت می‌زنم و پای صحبتم 20 امضا هم می‌زنم.

نه قرمز، نه آبی؛ همه را نگه می‌داریم

ابن‌قاسم در مورد وضعیت بختیار رحمانی و عبدالله کرمی که رسانه‌ها از جدایی آنها از فولاد خبر داده‌اند، گفت: «آنها جزو بزرگان فولاد هستند. رحمانی کاپیتان تیم است و کرمی هم بازیکن تأثیرگذار ما در خط دفاعی است. شما مطمئن باشید که آنها فصل بعد هم در فولاد هستند و هیچ جا نمی‌روند. فقط یادتان باشد این حرف را چه زمانی زدم، شما شک نکنید که فرکی در فولاد می‌ماند و بختیار و عبدالله هم جایی نمی‌روند. هر بازیکنی که فرکی بخواهد قطعاً در فولاد خواهد ماند.» این در حالی است که خود بختیار رحمانی استقلال را به عنوان تیم آینده‌اش معرفی کرده و علاوه بر او گفته می‌شود اسماعیل شریفات نیز در لیست خرید استقلالی‌ها است!

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-22 13:15:07
نظر دهید

۳ نظر
ایمان
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۱
واقعا متاسفم که شما فولادیا از قدیم همخونواده پرسپولیس بودین ولی بازیکناتونو میدین به استقلالروبرو پرسپولیس میشین بارسلونا روبرو استقلال میشین مالدیو
حسین.خوزستان
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۸
ای که از ته قلبم گفتی اقا ایمان
ایمان داره میسوزه
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۵
داداش داری آتیش میگیری , آب خنک بدم خدمتت ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر